آشنایی با چند جاذبه متفاوت دبی

آشنایی با چند جاذبه متفاوت دبی

جستجو در مجله گردشگری

تاریخ آخرین به روز رسانی: 29 فروردین ، 1398

آشنایی با چند جاذبه متفاوت دبی

زمانی که فصل گرما از راه می رسد، خیلی ها خود را برای سفرهای تابستانی آماده می کنند. اگر در تابستان، تور دبی را انتخاب کرده اید، قصد داریم چند جاذبه توریستی متفاوت را معرفی کنیم تا علاوه بر گشت و گذار در مراکز خرید، از این جاذبه ها بازدید کنید. با الفبای سفر همراه باشید.

در این مقاله می‌خوانید

[ نمایش ]

زمانی که فصل گرما از راه می رسد، خیلی ها خود را برای سفرهای تابستانی آماده می کنند. اگر در تابستان، تور دبی  را انتخاب کرده اید، قصد داریم چند جاذبه توریستی متفاوت را معرفی کنیم تا علاوه بر گشت و گذار در مراکز خرید دبی و تماشای ساختمان های لوکس، از این جاذبه ها نیز بازدید کنید. با الفبای سفر همراه باشید.

موزه هنری السرکال دبی

بخشی از منطقه صنعتی القوز که در مرکز خیابان السرکال واقع شده است، به مرکز اصلی فرهنگی هنری دبی تبدیل شده و انواع گالریهای مهم هنر معاصر در آن به چشم می خورد.گالری های مختلفی به نامهای گالری هنر سبز، خط سوم و گالری Ayyam در این محل وجود دارد، همچنین گالری های کوچک دیگری نیز به این محل منتقل شده اند.

این مرکز فرهنگی، آثار هنری از هنرمندان برجسته را به نمایش گذاشته که اهمیت هنر و استعداد در خاورمیانه جدید را به تصویر کشیده است، همچنین این مکان به دست طراحان محلی، به مکانی برای نمایش مد و لوازم طراحی آن برای بوتیک ها تبدیل شده و وجود انواع کافه ها و رستوران های مدرن، چهره زیبا و یکپارچه ای از این مکان فرهنگی را در تور ارزان دبی نشان می دهد.

موزه هنری السرکال دبی-الفبای سفر

خانه اپرا دبی

در اواسط سال 2016، ساختمان جدید اپرا در مرکز شهر دبی ساخته شد و به بزرگترین مرکز فرهنگی و محل برگزاری گالریهای هنری، مدرسه تئاتر و... در دبی تبدیل شد. خانه اپرا دبی میزبان برنامه سالانه تئاتر، کنسرت های معروف موسیقی، اپرا، باله، موسیقی کلاسیک، نمایش های کمدی و.. می باشد.
ساختمان تئاتر با 2000 صندلی، هنر معماری پر ابهت و بسیار خلاقانه و هنرمندانه دبی را به تصویر می کشد. این ساختمان با دیوارهای شیشه ای و ستون های فولادی، در امتداد ساحل قرار گرفته و با شکل و فرم منحنی خود، شبیه به یک دیوار سنتی است.ساختار و طراحی خانه اپرا دبی به شکل یک کشتی بوده که به صورت فوق العاده ای طراحی شده است. در طول سفر با تور لحظه آخری دبی حتما از مکان زیبا بازدید کنید.

خانه اپرا دبی-الفبای سفر

شهر بازی ای ام جی(IMG)

این شهر بازی، جایی برای انواع بازی ها،سرگرمی های مهیج و گوناگون برای کودکان و نوجوانان است. در این شهر بازی انواع شخصیت های کارتونی،دره گمشده دایناسورها، ترن هوایی، سینما و... وجود دارد. ترس و هیجان در خانه متروکه، همکاری با مرد عنکوتی برای نجات مردم شهر و سایر تفریحات را در شهر بازی ای ام جی دبی می توانید تجربه کنید. این شهر بازی جذاب از جاذبه های گردشگری دبی به شمار می رود.

شهر بازی ای ام جی-الفبای سفر

ساحل کایت دبی

این ساحل زیبا با ماسه های نرم و سفید در جنوب سواحل جمیرا واقع شده است و جایی فوق العاده برای آفتاب گرفتن، راه رفتن بر روی شن و ماسه ها و شنا کردن است.این ساحل، محل شناخته شده ای برای کایت و بادبادک بازی و انوع ورزش های آبی است.اینجا جایی برای تجربه کردن موج سواری، با انواع تجهیزات و قایق سواری است.در این ساحل همچنین میتوانید انواع بادبادکهای رنگارنگ را که در میان آسمان در حال حرکت و پیج و تاب هستند را در سفر با تور دبی خرداد 98 در این ساحل مشاهده کنید.

ساحل کایت دبی-الفبای سفر

6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt