پارک آبی آکوامارین استانبول

پارک آبی آکوامارین استانبول

تاریخ آخرین به روز رسانی: 23 دی ، 1398

پارک آبی آکوامارین استانبول

پارک آبی آکوامارین

آکوا مارین پارک آبی بسیار بزرگ در استانبول می باشد که در منطقه بویوک‌چکمجه  واقع شده است. چاله سیاه و سرسره بلند آن، اسخر کودکان از جمله تفریحات در این پارک هستند همچنین بازی های دریایی، رفتینگ، و ... نیز از جمله چیزهایی هستند که می توانند شما را سرگرم کنند.

پارک آبی آکوا مارین در 12 می سال 1999 در بخش اروپائی شهر استانبول تاسیس شد و از بزرگترین پارک های آبی این شهر محسوب می شود. آکوا مارین از سرسره ها و استخرهای متعددی برخوردار است که تا ساعت ها گردشگران را به خود مشغول می کند و خاطرات فراموش نشدنی را برای آن ها ایجاد می کند. پارک آبی آکوا مارین استانبول ظرفیتی نزدیک به ۳۰۰۰ نفر را دارد و از آنجایی که این پارک آبی به صورت روبازاست که با توجه به نوع آب و هوای استانبول در طول سال فعالیت های متفاوتی را می توان تجربه کرد که اغلب فعالیت های این مجموعه با شروع فضل بهار به دلیل آب و هوای فوق العاده استانبول، آغاز می شوند.

امکانات پارک آبی آکوامارین

پارک آبی آکوا مارین برنامه های متنوعی چون اجرای موزیک زنده ، آبشار مصنوعی ، استخر المپیک ، رافتینگ ، استخر بازی برای کودکان ، انیمیشن و کلی بازی برای کودکان ، سیاه چاه آبی ، سرسره های بلند را برای علاقه مندان فراهم کرده است و همچنین خدمات دیگری مانند عکاسی نیز به مهمانان ارائه می دهد.

آدرس پارک آبی آکوامارین و ساعات حضور در آن

ترکیه، استانبول، منطقه بویوک‌چکمجه، خیابان کوماندو 4
پارک آبی آکوا مارین در خارج از شهر در نزدیکی دریای مرمره درست پشت فرودگاه آتاتورک  واقع شده است.از میدان تکسیم دارای شاتل به پارک آبی از ساعت 8.30 صبح الی 10 صبح بصورت رایگان ارائه می شود و بازگشت از پارک آبی آکوا مارین استانبول ساعت 17 شروع می شود.

می توانید با خریدتور استانبول از ساعت 9 صبح الی 19 در این پارک، لحظاتی خاطره انگیز را برای خودتان ایجاد کنید.

هتل های استانبول نزدیک به پارک آبی آکوامارین

(1738متر) هتل آدلا

(289متر) هتل پلیکان

(405متر) هتل تورکوآز پورت

رستوران های نزدیک به پارک آبی آکوامارین

(402متر) سالن بوکت پید

(160متر) رستوران اوزلم

(321متر) رستوران صدیر بالیک

گردش بیشتر در استانبول

موزه هنرهای مدرن استانبول

رستوران Ulus 29 استانبول

برج گالاتا استانبول Galata Tower

6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt