مرکز خرید میگروس آنتالیا

مرکز خرید میگروس آنتالیا

تاریخ آخرین به روز رسانی: 04 اردیبهشت ، 1400

مرکز خرید میگروس آنتالیا

مرکز خرید میگروس

مرکز خرید میگروس Migros Shopping Center در منطقه کنیالتی و نزدیکی لونا پارک، آکواریوم، مینی سیتی و آکوالند قرار گرفته و بزرگترین مرکز خرید آنتالیا محسوب میشود.

این مرکز تجاری در سال 2001 در مساحتی به وسعت 50000 مترمربع افتتاح شد و با 130 فروشگاه محصولات مختلف از برندهای داخلی و بین‌المللی از جمله تامی، زارا، مودو، ال‌سی، وایکیکی و لاکوست را در خود جای داده است که بنابر سلیقه خود میتوانید در میان همه این فرشگاه ها بگردید و کالای مورد نظر خود را خریداری کنید. در 23 رستوران، فست فود و کافی شاپ این پاساژ میتوانید انواع غذاهای خوشمزه بین الملی و ترکی را امتحان کنید. سرگرمی و تفریحات مختلفی از جمله برگزاری رویدادها و جشنواره های مختلف، پردیس سینمایی بزرگ به نام ماکسیموم با اکران فیلم های جدید ترکی در مرکز خرید ام میگروس وجود دارد که برای هر گردشگری جذاب خواهد بود.

محوطه پارکینگ این مرکز خرید آنتالیا دارای 1300 ظرفیت  خودرو است. همچنین به غیر از ورودی اصلی، یک ورودی به طبقه همکف و یک ورودی جانبی نیز در این محل به چشم می خورد. طبقات این مرکز تجاری نیز توسط 12 پله برقی و دو آسانسور پانورامیک به هم متصل می شود. هایپر مارکت میگروس واقع در طبقه همکف و سینما نیز با هشت سالن نمایش فیلم و رستوران‌های آن در طبقه اول قرار گرفته اند. چشم‌انداز رستوران‌های مرکز خرید میگروس مشرف به دریا و کوه‌های بیداقی می باشند. این مرکز تجاری از 10 صبح تا 10 شب یکسره باز است.

هتل های آنتالیا نزدیک به مرکز خرید میگروس

  • (611متر) هتل سو
  • (933متر) هتل پرلا مار
  • (1013متر) هتل کرنر پارک

رستوران های نزدیک به مرکز خرید میگروس آنتالیا

  • (370متر) مهمت 7
  • (579متر) سیسجی ایو
  • (917متر) روت ملتم برگر

گردش بیشتر در آنتالیا

منطقه کمر آنتالیا Kemer

شهر کلاچی آنتالیا Kaleiçi

پارک آبی آکوآلند آنتالیا Aqualand

6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt