منطقه ی گومبت Gumbet

منطقه ی گومبت Gumbet

تاریخ آخرین به روز رسانی: 02 مرداد ، 1397

منطقه ی گومبت Gumbet


منطقه گومبت Gumbet در دو کیلومتری بدروم واقع شده است.  این منطقه ی زیبا که در کنار دریای اژه قرار دارد، گردشگران زیادی را مجذوب خود کرده است.در گومبت رستوران و کافه های زیاد و متنوع با انواع غذاهای بین الملی و ترکی وجود دارد که در میان آنها می توان به رستوران های چینی و مکزیکی با منوهای پربار و پر طرفدار اشاره کرد.

انواع هتل های لوکس و ارزان در این محل با نرخهای مختلف پذیرای مسافران هستند و توریستها به راحتی می توانند از میان آنها، هتل مورد نظر خود را انتخاب کنند.تفریحات و سرگرمیهای زیادی در این منطقه از شهر بدروم وجود دارد مانند: اسکی روی آب، ماهیگیری، قایق رانی، شنا، موج سواری،چتر بازی،شتر سواری و..

قدم زدن در ساحل زیبا و دیدن صخرهای مرجانی و چشم انداز دل پذیر اطراف ساحل و نشستن بر روی صندلیهای که در ساحل وجود دارد از دیگر سرگرمیهای لذت بخش منطقه گومبت است.فروشگاه ها، مراکز خرید و بازار های سنتی در این محل وجود دارد که امکان خرید و تهیه سوغات را به راحتی برای شما فراهم می کنند. کالاهایی مانند صنایع دستی ، گلدان های عقیق ، فانوس موزاییکی ، لباس های محلی و سنتی ترکی ، فرش و گلیمهای دست باف، پوشاک و جواهرات در این فروشگاه ها و بازارها به چشم می خورد.

6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt