پیست اسکی دبی

پیست اسکی دبی

تاریخ آخرین به روز رسانی: 14 فروردین ، 1397

پیست اسکی دبی


 پیست اسکی دبی در امارات مال از بزرگترین مراکز خرید دنیا  قرار دارد و اولین زمین اسکی سرپوشیده در خاورمیانه است که خدمات مختلفی مانند اسکی، اسنوبورد، سورتمه سواری و حتی برف بازی را ارائه می دهد. این محل  دارای مساحتی معادل ۲۲۵۰۰ متر مربع است که از ارتفاع و شیب های مختلفی تشکیل شده و در تمامی طول سال از برف واقعی پوشیده شده است.

 پیست اسکی دبی  که از مکان های دیدنی دبی است،متشکل از 5 پیست  است که طولانی ترین آن ۴۰۰ متر طول و بیش از ۶۰ متر ارتفاع دارد. اسکی بازان و اسنوبورد سواران می توانند با استفاده از تله کابین به بالای شیب رفته و با اسکی سواری به پایین شیب،از تفریح در این محل نهایت لذت را ببرند، همچنین کلیه لباس زمستانی و تجهیزات اسکی و اسنوبورد سواری به افراد مشتاق ارائه می شود.

 اسنوبورد نیز برای کسانی که علاقه مند  به مسیرهای بکر هستند  یک ورزش هیجان انگیز محسوب می باشد. پارک برفی نیز در این مکان وجود دارد که دارای محوطه بازی به مساحت 3000 هزار متر مربع بوده و متشکل از  برج های مخصوص بالا رفتن، سورتمه و Ice surrender، تئاتر سه بعدی، سرسره و اسنوبال شوتینگ است.
کافی شاپ و رستوران های این محل نیز جای خوبی برای خوردن یک غذای خوش طعم  و نوشیدن یک فنجان چای یا قهوه و رفع خستگی می باشد. فروشگاه اختصاصی لوازم اسکی و مربیان نیز جهت راهنمای افراد وجود دارند.
6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt