مرکز خرید مارک آنتالیا-MarkAntalya

مرکز خرید مارک آنتالیا-MarkAntalya

تاریخ آخرین به روز رسانی: 30 دی ، 1398

مرکز خرید مارک آنتالیا-MarkAntalya

مرکز خرید مارک آنتالیا

در ماه آگوست سال 2013 مرکز خرید مارک آنتالیا به منظور دسترسی بهتر و راحت تر اهالی و گردشگران در فضای 51 هزار متر مربع ساخته شد. این مرکز دارای 155 فروشگاه می باشد و شما می توانید اجناس و برندهای متفاوت را به قیمتی اقتصادی بیابید همچنین می توانید در رستوران های این مرکز غذای مورد علاقه خود را میل کنید. گفتنی است که این مرکز دارای پارکینگی با گنجایش سه هزار خودرو می باشد.

خرید در مارک آنتالیا می تواند یکی از لذت بخش ترین کارها باشد زیرا در آن انواع مختلفی از جدیدترین مدهای لباس عرضه می شود، و همچنین در این مرکز علاوه برخرید، فرصتی برای سرگرمی فراهم می شود،علاقه مندان به تکنولوژی نیز می توانند در این مجموعه از پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا دیدن و خرید کنند.. در این مکان، 155 برند مختلف به فروش اجناس شان مشغول هستند.

مرکز خرید مارک آنتالیا 10 سالن سینما دارد، بنابراین می‌ توان در کنار خرید و بازدید از اجناس، برای تماشای جدیدترین فیلم‌های دنیا به آن جا رفت و از دیدن آن ها لذت برد.

مرکز خرید مارک

هملنگونه که گفته شد در مرکز خرید مارک آنتالیا، برندهای متنوعی اعم از بین المللی و ترک شعباتی دارند و در حال فعالیت هستند که می‌توان اچ اند ام (H&M)، مانگو (Mango) ، برشکا (Bershka)، اپل (Apple) و هاریبو (Haribo) را نام برد. 

اطلاعات مرکز

این مرکز همه روزه از ساعت 10 صبح الی 22 باز می باشد.

آدرس مارک آنتالیا :antalya,Şarampol Cd. No:84

هتل های آنتالیا نزدیک به مرکز خرید مارک

  • (209متر) هتل کیوراک
  • (112متر) هتل بیلگهان
  • (160متر) هتل گورتاس

رستوران های نزدیک به مرکز خرید مارک آنتالیا

  • (160متر) جی لته
  • (160متر) بای دونر
  • (144متر) کبابی لیدر سیمیت

گردش بیشتر در آنتالیا

شهر کلاچی آنتالیا-Kaleiçi

پارک آبی آکوآلند آنتالیا Aqualand

کسیک مناره آنتالیا-ksyk minarets

6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt