پارک آبی آکوآلند آنتالیا Aqualand

پارک آبی آکوآلند آنتالیا Aqualand

تاریخ آخرین به روز رسانی: 19 مرداد ، 1399

پارک آبی آکوآلند آنتالیا Aqualand

آنتالیا یکی از بهترین شهر های توریستی ترکیه دارای تفریحگاه های بیشتری نسبت به سایر شهرهای ترکیه می باشد از جمله پارک آبی تروی آنتالیا، پارک آبی کمر آنتالیا، پارک آبی دیدمان آنتالیا و شهربازی آنتالیا، بنابراین شهر آنتالیا بهترین مکان برای سری کردن تعطیلات است. در میان پارک های آبی موجود در ترکیه سه پارک آبی معروف وجود دارد:
پارک آبی هتل رکسیوس پریمیوم -  Rixos Premium
 پارک آبی هتل باروت لارا -  Barut Lara
 پارک آبی آکوآلند - Aqualand Waterpark
بعد از تفریحات شبانه و بازدید از جاذبه های توریستی آنتالیا، آکوآلند به دلیل دسترسی آسان و تنوع تفریحات از جمله نمایش دلفین ها و برنامه های شاد موسیقی و مسابقه های هیجان انگیز  بسیار شهرت دارد و بهترین مکان تفریحی در شهر آنتالیا به حساب می آید. پارک آبی آکوالند که بزرگترین پارک آبی در شهر آنتالیا است دارای انواع سرسره های آبی روباز، سرپوشیده و تونلی می باشد. برای رسیدن به قسمت سرسره ها باید از یک فضای سرسبز با آب و هوای مطبوع عبور کرد که باعث افزایش جذابیت پارک می شود ضمن اینکه سر خوردن در سرسره های آبی غول پیکر و پرت شدن در استخرهای بزرگ و بسیار تمییز پارک آبی آکوالند بسیار هیجان انگیز است همچنین پارک آبی آکوالند دارای امکانات متفاوت از جمله استخر برای کودکان، مسابقات هیجان انگیز، کافی شاپ و موسیقی، پارک دلفین ها و فروشگاه های لوازم ورزشی می باشد که در تورهای ارزان قیمت آنتالیا می توانید به این پارک بروید و اوقات خوش و هیجان انگیزی را برای خود به وجود آورید.

رفتینگ

 از دیگر بخش های جذاب پارک می توان بخش رفتینگ را نام برد. در این بخش شما می توانید در رودخانه ای به طول 300 متر رفتینگ انجام دهید و در آخر این رودخانه به استخری مواج خواهد رسید که دارای عمقی 1.5 متری است و در تمام ساعات دارای امواج مصنوعی میباشد و این موج های مصنوعی به وسیله پمپ های بسیار بزرگی ایجاد می شوند.

جامپینگ

این پارک دارای بخش هیجان انگیز جامپینگ به ارتفاع 70 متر میباشد که می توانید نهایت هیجان را در این قسمت از پارک آبی آکوالند تجربه کنید.

رستوران

در روزی که به پارک آبی آکوالند می روید اگر احساس گرسنگی کردید می توانید از ساعت 11:30 الی 1:30 به رستوران موجود در پارک آبی آکوالند بروید که این رستوران انواع فست فود، انواع غذای ترکی را سرو می کند البته باید به یاد داشته باشید که برای تهیه غذا از رستوران باید بلیط تمام روز پارک آبی آکوا لند را داشته باشید.

سرزمین دلفین ها و استخر

در بخشی از پارک آبی آکوالند سرزمین دلفین ها وجود دارد که در این قسمت دلفین ها با بازی ها و نمایش هایشان همه توجه شما را به خود جلب می کنند. برای دیدن دلفین های باهوش و جذاب باید بلیط جداگانه تهیه نمایید. همچنین در این پارک استخرهای زیادی وجود دارند که هر کدام برای تفریحی خاص تعبیه شده اند استخری برای استراحت، آفتاب گرفتن، تماشای موسیقی و استخر مخصوص کودکان در پارک آبی آکوالند وجود دارند.

قیمت بلیط پارک آبی آکوالند

برای خرید بلیط آکوالند شما می توانید به وبسایت این پارک مراجعه کنید و یا اینکه بلیط را از باجه های موجود در پارک تهیه نمایید. قیمت بلیط پارک آبی آنتالیا به شکل زیر است

قیمت(15 الی 18)قیمت (کل روز)رده سنی
رایگانرایگان0-4 سال
16یورو21یورو4-12 سال
22یورو30یورو12-65 سال
16یورو21یورو65+

گروه متشکل با 8 نفر نیز دارای تخفیف 10 درصدی می باشند.

دیگر مطالب مرتبط با آنتالیا

راهنمای سفر به آنتالیا

چگونه می توان سفر خاطره انگیزی را در آنتالیا تجربه کرد

پارک آبی آکوالند آنتالیا

رفت و آمد به پارک آبی آکوالند

با مراجعه به وبسایت پارک آبی آکوالند می توانید درخواست سرویس ترانسفر به پارک آبی آکوالند را بدهید که سرویس پارک از هتل تا پارک آبی شما را خواهد برد. بهتر است بدانید که با خرید بلیط 50 لیری از راهنمای هتل سرویس رفت و آمد به پارک نیز شامل حالتان خواهد شد.

اطلاعات پارک آبی آکوالند

آدرس پارک آبی آکوالند آنتالیاآدرس پارک آبی آکوالند آنتالیاMeltem Mh., Dumlupınar Blv. Konyaaltı Koruluğu, 07030 Muratpaşa/Antalya, Turkey

ساعات کاری: پارک آبی آکوالند در تمامی روزهای هفته از ساعت 10 صبح الی 5 بعد از ظهر باز می باشد.

هتل های آنتالیا نزدیک به پارک آبی آکوالند 

  • (128متر) هتل سو
  • (627متر) هتل پرلا مار
  • (724متر) هتل کرنر پارک

رستوران های نزدیک به پارک آبی آکوالند آنتالیا

  • (241متر) مهمت 7
  • (434متر) برگر کارس
  • (627متر) کافه لا روکا

گردش بیشتر در آنتالیا

شهر کلاچی آنتالیا-Kaleiçi

ترا سیتی لارا آنتالیا Terra City Mall

موزه باستان شناسی آنتالیا – The Antalya Museum

6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt