0214935

شروع پیش فروش بلیت های نوروزی ناوگان عمومی از 12 اسفند

امتیاز کاربران برای این پست | امتیاز 5 از 5 (از 1001 رای)
11 اسفند ، 1398
الفبای سفر
اخبار
0 کامنت

با اعلام داریوش باقرجوان، مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری، پیش فروش بلیت های نوروزی ناوگان عمومی مسافربری جاده‌ای از ساعت 24 بامداد دوشنبه، 12 اسفند ماه سال 1398 به صورت حضوری و غیرحضوری آغاز می‌شود. وی افزود پیش فروش اینترنتی بلیت از طریق سایت های اینترنتی، سایت های استانی و وبسایت های اختصاصی شرکت های حمل و نقل مسافر انجام می گردد.

آغاز پیش فروش بلیت های نوروزی ناوگان عمومی

او همچنین در خصوص افزایش قیمت برای پیش فروش بلیت های نوروزی اظهار داشت: اتحادیه‌ها همواره به دنبال بالا بردن قیمت‌ها جهت جبران هزینه‌هایشان بودند اما در سفرهای نوروزی می بایست دغدغه‌ها و نگرانی های مردم را در نظر گرفت و براین اساس هیچ افزایش قیمتی اعمال نخواهد شد. مدیر کل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری در ادامه گفت: پیش فروش حضوری بلیت در پایانه های عمومی مسافر و همچنین دفاتر مرکزی و دفتر فروش بلیت سطح شهر شرکت های مسافربری برای سرویس های هر شرکت و در صورت نیاز با دایر نمودن تعداد مناسبی از دفاتر متمرکز در سطح شهر و تعیین ساعات کار مناسب و کافی برای آن ها، به طور مشترک انجام و نظارت کافی بر نحوه عملکرد آنها توسط ادارات کل استان اعمال می شود.

با تاکید وی جهت پیشگیری از انتقال ویروس کرونا در پایانه های مسافربری و ناوگان اتوبوسی، تمعهیداتی از طریق هماهنگی با تشکل های صنفی بخش حمل و نقل مسافر و شرکت های مسافربری انجام شده است. همچنین تمام نقاط تماس در این ناوگان از جمله دستگیره‌های صندلی، کمربندهای ایمنی و غیره باید به صورت مداوم و در هر سفر ضدعفونی می شوند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

امتیاز کاربران برای این پست

ثبت امتیاز کاربران برای این پست :
با سپاس!امتیاز شما برای این پست
0 کامنت
نظر خودتان را ارسال کنید