0214935

سرانجام شرایط لغو سفر اعلام شد

امتیاز کاربران برای این پست | امتیاز 5 از 5 (از 1004 رای)
07 اسفند ، 1398
الفبای سفر
اخبار
0 کامنت

با شیوع ویروس کرونا شرایط خاصی در ایران حکم فرما شده است. درحال حاضر کشور هایی نظیر ترکیه، عراق، کویت، عمان، ارمنستان، امارات، افغانستان، گرجستان، روسیه و ... مرز زمینی و هوایی خود با ایران را بسته و گردشگران ایرانی که در کشورشان حضور دارند را با رعایت نکات امنیتی به ایران باز می گردانند، همین امر موجب شده است که تمامی پرواز های خارجی ایران لغو شده و افراد می توانند اقدام به لغو سفر و بلیط خود کنند و سپس هزینه خود را دریافت نمایند. 

ولی تیموری، معاون وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور در همین راستا با توجه به شرایط خاص روز‌های اخیر، ضمن تاکید بر رعایت الزامات «دستورالعمل پیشگیری و کنترل شیوع ویروس کرونا در تاسیسات گردشگری» گفت: چنانچه از تاریخ اول اسفندماه سال جاری تا اطلاع ثانوی، گردشگری درخواست انصراف از سفر نماید، کلیه تاسیسات گردشگری و دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری بدون هیچ گونه جریمه‌ای نسبت به استرداد وجوه دریافتی از گردشگران اقدام می‌نمایند.

اعلام شرایط لغو سفر

معاون گردشگری افزود: اطلاع‌رسانی این موضوع به نحو شایسته به کلیه تاسیسات گردشگری و دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری تحت پوشش در آن استان در دستور کار ادارات‌کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی قرار گیرد.

بخشنامه ی شرای کنسلی الفبای سفر را می توانید با ورود به لینک درج شده مطالعه نمایید.  

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

امتیاز کاربران برای این پست

ثبت امتیاز کاربران برای این پست :
با سپاس!امتیاز شما برای این پست
0 کامنت
نظر خودتان را ارسال کنید