0214935

محبوبیت روز افزون آنتالیا در بین گردشگران

امتیاز کاربران برای این پست | امتیاز 5 از 5 (از 1002 رای)
08 آبان ، 1398
الفبای سفر
اخبار
0 کامنت

آنتالیا یکی از مقاصد گردشگری پرطرفدار و محبوب در بین گردشگران می باشد. علاوه بر سواحل بکر و زیبای مدیترانه ای، جاذبه های گردشگری آنتالیا گردشگران را به سمت خود می کشاند. به صورتی که تعداد گردشگران بازدید کننده از آنتالیا هر ماه رو به افزایش است.

افزایش تعداد گردشگران ورودی به آنتالیا

رئیس اتحادیه هتلداران ترکیه با ذکر آمار گردشگرانی که هتل های آنتالیا را رزرو کرده اند، گفت برای نخستین بار، شهر تفریحی و پر طرفدار آنتالیا در جنوب ترکیه، تا پایان امسال میزبان 16 میلیون گردشگر خواهد بود.

گردشگران وارد شده به آنتالیا در فرودگاه آنتالیا

عثمان آییک رئیس اتحادیه هتلداران ترکیه گفت: در سال جاری و تا به امروز 14 میلیون گردشگر با تور آنتالیا از بهترین مقصد گردشگری در تعطیلات بازدید و برای لذت بردن از سواحل بکر و مدیترانه ای آن وارد این شهر شده اند. این رقم نیز هر ماه افزایش می یابد و باعث می شود افراد شاغل در بخش گردشگری به آینده امیدوار باشند. گردشگران از 193 کشور جهان از این شهر بازدید کردند.
آییک با بیان اینکه همین روند ادامه خواهد یافت و بخش گردشگری با گام های قوی و مطمئن پیش می رود، گفت: در مقایسه با سال گذشته تعداد گردشگران ورودی به آنتالیا افزایش یافته و به ویژه در ماه اکتبر شاهد 20 درصد افزایش ثبت شده بوده ایم. وی افزود: خدمات با کیفیت ارائه شده به گردشگران تور آنتالیا نیز در دستیابی به این هدف کمک کرده اند.

ساحل آنتالیا ترکیه

Erkan Yagci رئیس اتحادیه هتلداران توریستی مدیترانه نیز خاطرنشان کرد: از هر سه توریست که وارد ترکیه می شوند، یکی از آن ها آنتالیا را برای گردش و تفریح انتخاب می کنند. وی گفت: ما روی استراتژی جدید جذب توریست برای سال 2020 تمرکز کرده ایم و تا زمانی که استراتژی های جدیدی تدوین کنیم، به شکستن رکوردها ادامه خواهیم داد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

امتیاز کاربران برای این پست

ثبت امتیاز کاربران برای این پست :
با سپاس!امتیاز شما برای این پست
0 کامنت
نظر خودتان را ارسال کنید