0214935

بالن سواری نیم میلیون گردشگر در کاپادوکیه

امتیاز کاربران برای این پست | امتیاز 5 از 5 (از 1002 رای)
به روزرسانی : 25 مهر ، 1398
اخبار

بیش از نیم میلیون گردشگر در سال میلادی گذشته از خدمات بالن سواری در کاپادوکیا در ترکیه لذت برده اند.
به گزارش چگرد و به نقل از آناتولی، گردشگران با شرکت در تورهای بالن سواری در آسمان کاپادوکیه ترکیه پرواز کرده اند. هوای گرم و تماشای بهترین جاذبه های گردشگری ترکیه در کاپادوکیه دو عامل بسیار مهم در استقبال گردشگران تورهای ترکیه از بالن سواری در کاپادوکیه می باشد.

بالن سواری در کاپادوکیه ترکیه، پرواز بالن ها در آسمان کاپادوکیه

پرواز با بالن در آسمان کاپادوکیه

به گفته مسوولان ترکیه بالن سواران کاپادوکیه هفتاد میلیون یورو (حدود نهصد میلیارد تومان) برای این منطقه درآمد زایی داشته اند. خبرگذاری آناتولی به استناد آماری که از سازمان هواپیمایی کشوری جمع آوری کرده است، تعداد گردشگرانی که با خرید بلیط هواپیما استانبول به این کشور آمده اند و از تورهای بالن سواری استفاده کرده اند را 573 هزارو 500 نفر ذکر کرده است که در مقایسه با سال 2017 میلادی حدود 63درصد افزایش را نشان می دهد.
25 شرکت گردشگری هر صبح گردشگرانی که از سراسر جهان با تور استانبول به ترکیه سفر می کنند و همچنین افرادی که از شهرهای ترکیه به این منطقه می آیند را در بالن های زیبا و رنگارنگ خود سوار می کنند و بر فراز شهر کاپادوکیا به پرواز در می آورند تا از بهترین جاذبه های گردشگری ترکیه در کاپادوکیه لذت برده و محو تماشای شکست های زمین در این منطقه شوند.

پرواز بالن ها در آسمان کاپادوکیه ترکیه در غروب آفتاب

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

امتیاز کاربران برای این پست

ثبت امتیاز کاربران برای این پست :
با سپاس!امتیاز شما برای این پست
0 کامنت
نظر خودتان را ارسال کنید