اطلاعات پرواز مستقیم به استانبول

13 مرداد ، 1397
الفبای سفر
راهنمای سفر
0 کامنت

هنگام سفر با تور استانبول به  اطلاعات پرواز شرکتهای هواپیمایی مختلف نیاز دارید. همراه با الفبای سفر این اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهیم.

 پروازهای مستقیم ایران ایر به استانبول

پرواز های رفت:

از تهران به استانبول، هفته ای 7 پرواز در همه روزها و در ساعات مختلف از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه آتا ترک استانبول صورت می گیرد و مدت زمان پرواز 3 ساعت و 30 دقیقه می باشد.

پروازهای برگشت:

از استانبول به تهران هفته ای 7 پرواز در روز  همه روزها در ساعات مختلف از فرودگاه آتا ترک استانبول به فرودگاه امام خمینی صورت می گیرد و مدت زمان پرواز 3 ساعت و 30 دقیقه می باشد.

پروازهای مستقیم زاگرس به استانبول

پرواز های رفت:

از تهران به استانبول، هفته ای 2 پرواز در روزها و ساعات مختلف از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه استانبول ترکیه صورت می گیرد.مدت زمان پرواز نیز 3 ساعت و 30 دقیقه می باشد.

پروازهای برگشت:

از استانبول به تهران  هفته 2 پرواز در روزها و ساعات مختلف از فرودگاه استانبول به فرودگاه امام خمینی صورت می گیرد که مدت زمان پرواز 3 ساعت و 30 دقیقه می باشد

پروازهای مستقیم ماهان به استانبول

پرواز های رفت

از تهران به استانبول ترکیه پروازهای روزانه در روزهای شنبه و یک شنبه و دوشنبه و سه شنبه و چهار شنبه و پنج شنبه و جمعه در ساعت های مختلف از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه استانبول ترکیه صورت میگیرد که مدت زمان پرواز 3 ساعت و 30 دقیقه می باشد.

پروازهای برگشت

از استانبول ترکیه به تهران پروازهای روزانه در روزهای  شنبه و یک شنبه و دوشنبه و سه شنبه و چهار شنبه و پنج شنبه و جمعه در ساعت های مختلف از فرودگاه استانبول ترکیه به فرودگاه امام خمینی صورت می گیرد و مدت زمان پرواز 3 ساعت و 30 دقیقه می باشد. برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما استانبول با الفبای سفر همراه باشید.

اطلاعات پرواز با ترکیش ایرلاین

فاصله ی هوایی تهران تا استانبول ۲۰۴۱ کیلومتر بوده و پروازها به صورت روزانه ؛ ۵ بار در روز برای رفت و ۵ بار در روز به صورت برگشت صورت می گیرند.

🔍 مشاهده تورهای لحظه آخری استانبول

🔍 مشاهده لیست هتلهای استانبول

🔍 دیدنیها، سرگرمی و تفریحاتی که در استانبول نباید از دست دهید!


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
0 کامنت
نظر خودتان را ارسال کنید
0