طولانی ترین مسیر شناور روی آب در چین

06 خرداد ، 1397
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت

وقتی صحبت از گردشگری چین می شود، به نظر می رسد چینی ها همیشه بزرگترین و طولانی ترین ها را به نام خود ثبت می ‏کنند. این موضوع در جدیدترین جاذبه گردشگری این کشور نیز دیده می شود. یک مسیر شناور که روی رودخانه ‏Hongshui‏-الفبای سفر‏در جنوب غربی چین رونمایی شده است. این مسیر شناور تقریبا 50 کیلومتر روی رودخانه ادامه دارد ، که می توان گفت ‏دوبرابر اندازه جزیره منهتن نیویورک است.

این مسیر بعنوان طولانی ترین مسیر روی آب در رکوردهای گینس ثبت شده است.‏ ‏‏ این مسیر شناور طولانی روز جشن سال نو به طور رسمی افتتاح شد و تا به امروز بیش از 60 هزار گردشگر را به خود جذب ‏کرده است. گفته می شود این مسیر روی آب طوری طراحی شده است که بر اساس نوسان سطح آب رودخانه بالا و پایین برود. ‏این جاذبه جدید یک مرکز تفریحی است که در طول روز گردشگران می توانند به ورزشهای آبی نظیر قایقرانی بپردازند یا برنامه ‏های تفریحی دیگری انجام دهند.

در شب نیز این جاذبه دیدنی روی رودخانه به زیبایی می درخشد ، برخی معتقدند قدم زدن روی ‏این مسیر شناور در شب ممکن است حتی ده ساعت به طول بینجامد چرا که دائم می ایستید و به تماشای این درخشندگی در شب ‏می پردازید. ‏این مسیر با بیس از 200 هزار شیء شناور ساخته شده است که یکی از آنها یک اردک کارتونی بسیار بزرگ است که به خوبی ‏دیده می شود ، این اشیاء شناور به انتهای رودخانه همانند لنگری متصل هستند. ‏ ‏‏‏

رودخانه ‏Hongshu چین-الفبای سفر

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
0 کامنت
نظر خودتان را ارسال کنید
0