تور جام جهانی 2018 روسیه

تورهای لوکس و ارزان قیمت جام جهانی 2018 روسیه این امکان را برای شما فراهم می آورد، مسابقاتی که دلخواه شما است از مسابقه افتتاحیه تا مسابقه جذاب فینال را از نزدیک تماشا کنید.آژانس مسافرتی الفبای سفر با داشتن سال ها تجربه در زمینه گردشگری تمام نیازهای شما برای بازدید از جام جهانی 2018 روسیه با هزینه ای کم را برآورده است.

درباره جام جهانی فوتبال 2018 روسیه

در سال 2018، 32 تیم ملی فوتبال در روسیه برای یک فستیوال یک ماه حضور خواهند داشت. 11 شهر روسیه میزبان جام جهانی 2018 روسیه خواهند بود و مسابقات نهایی در استادیوم لوژنیکی (Luzhniki) شهر مسکو برگزار خواهند شد.افتتاحیه جام جهانی فوتبال 2018 روسیه در روز 25 خرداد (June 13th) برگزار خواهد شد و مسابقات تا 26 تیر (July 15th) ادامه پیدا خواهند کرد و جشن اختتامیه در روز 27 تیر (July 16th) برگزار خواهد شد.

ویژگی تور جام جهانی 2018 روسیه

هر یک از پکیج های جام جهانی 2018 روسیه آژانس هواپیمایی الفبای سفر با دقت تهیه شده اند تا تورهای ارزان قیمت جام جهانی روسیه را برای رفاه گردشگردان و علاقمندان فراهم آورد.در تورهای جام جهانی روسیه 2018 آژانس مسافرتی الفبای سفر برای آسایش مسافران بهترین هتل های روسیه از جمله گاما (Gamma)، ایزمیلوو دلتا (Izmailovo Delta)، آزیموت المپیک (Azimut Olympic) و هتل لوکس ردیسون رویال (Radisson Royal) و... را انتخاب نموده است.هر پکیج تور جام جهانی 2018 روسیه را که انتخاب کنید تیم حرفه ای الفبای سفر شما را در فرودگاه ملاقات خواهد کرد و تا زمانی که خارج از کشور هستید 24 ساعت 7 روز هفته آماده ی پاسخگویی به شما خواد بود.

روسیه میزبان باور نکردنی جام جهانی 2018 خواهد بود

آژانس هواپیمایی الفبای سفر بسیار خرسند است از فراهم آوردن تور و بلیط های ارزان قیمت و لحظه آخری برای جام جهانی 2018 روسیه.قایق های روسی که دارای رستوران هایی در سطح جهانی می باشند، هتل های پنج ستاره فوق العاده، تاریخ و معماری که بهترین نقاط سفر در سطح جهان را پدید آورده اند.

شهرهای میزبان جام جهانی 2018 روسیه

بر اساس اطلاعات به دست آمده از سرشماری در سال 2010 روسیه این کشور دارای 1110 شهر و شهر کوچک است اما تنها یازده شهر روسیه میزبان مسابقات جام جهانی 2018 می باشند که عبارتند از: مسکو (Moscow) – کازان (Kazan) – سن پترزبورگ (St.Petersburg) – سوچی (Sochi) – کالینینگراد (Kaliningrad) – کراسنودار (Krasnodar) – نیژنی نووگورود (Nizhny Novgorod) – روستوف نا دونو (Rostov-on-Don) – سامارا (Samara) – سارانسک (Saransk) – ولگاگراد (Volgograd) – یاروسلاول (Yaroslavl)

آب و هوای روسیه در زمان برگزاری جام جهانی 2018

روسیه دارای آب و هوای سرد می باشد اما در فاصله زمانی ماه های اواخر خرداد تا اواسط شهریور (June – August) یعنی در زمان برگزاری جام جهانی 2018 روسیه گرم ترین دما را خواهد داشت که دمای هوا تا 37 درجه سانتی گراد نیز میرسد از همین روی بهترین زمان برای مسافرت به روسیه در این بازه زمانی است همچنین فلوریدای روسیه لقبی است که برای شهر گرمسیری سوچی روسیه کاربرد دارد. اگر در فکر تهیه لباس برای سفر با تور جام جهانی روسیه 2018 می باشید چون مسابقات جام جهانی در زمان گرمی در روسیه برگزار خواهند شد لاذا به شما پیشنهاد می شود که لباس های خنک با خود ببرید.

نحوه خرید بلیط جام جهانی 2018 روسیه

قبل از هرچیز لازم است از قیمت بلیط مسابقات جام جهانی اطلاع پیدا کنید.فیفا روش هایی را برای خرید بلیت های جام جهانی روسیه تعبیه نموده است که با ورود به سایت فیفا می توانید از این روش ها آگاه بشوید. گفتنی است که فیفا فقط به اشخاص حقیقی بلیط می فروشد، برای خرید بلیت در سایت فیفا ابتدا لازم است که یک حساب کاربری برای خود بسازید و اطلاعات مربوط به خود از قبیل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، شماره شهروندی، شماره پاسپورت، کشور محل سکونت، آدرس پستی، اطلاعات تماس و اینکه چگونه می خواهید بهای بلیت را بپردازید.اطلاعات شما باید قابل تایید باشند در غیر این صورت ممکن است فیفا درخواست شما را لغو کند. باید خاطر نشان کرد که افرادی که دارای وزن زیاد و یا معلولیت می باشند باید در هنگام خرید بلیط گزینه Show Special Tickets را انتخاب نمایند به دلیل اینکه در ورزشگاه های جام جهانی روسیه مکان های اختصاصی برای این افراد تعبیه شده است. بر طبق قوانین جدید روسیه ،برای شرکت در مسابقات جام جهانی 2018، علاوه بر بلیط ، کارت شناسایی شخصی به عنوان شناسه Fan ID (فن آیدی)، نیاز دارید.