0214935

برنامه پروازهای ورودی و خروجی فرودگاه امام خمینی امروز

اطلاعات پرواز فرودگاه امام در وبسایت الفبای سفر

در این بخش از وبسایت الفبای سفر برنامه اطلاعات پروازهای ورودی و خروجی فرودگاه امام خمینی درج شده است. با بررسی ایرلاین و شماره پرواز مورد نظر خود، از تاریخ و ساعت دقیق ورود و یا خروج ایرلاین مطلع شوید. این قسمت به شما این امکان را میدهد تا جهت مراجعه به فرودگاه برای سفر و یا استقبال از مسافر ورودی تان، برنامه ریزی دقیقی را انجام داده و بدون اتلاف وقت یا استرس خود را به فرودگاه امام برسانید و همچنین در این قسمت امکان پیگیری پروازهای خروجی فرودگاه امام و پروازهای ورودی ترمینال سلام باتوجه به برنامه اطلاعات پرواز فراهم شده است. به این ترتیب نیازی به دریافت اپلیکیشن های اطلاعات پرواز فرودگاه امام که به صورت متفاوتی هستند نیست.

پروازهای داخلی فرودگاه امام

با توجه به وجود جاذبه ها و دیدنی های فراوان در نقاط مختلف ایران گردشگران زیادی ترجیح می دهند به سایر شهرها بروند و از این اماکن دیدنی در خارج ازتهران بازدید کنند لذا با توجه به این که در فرودگاه امام خمینی (ره) یک فرودگاه بین المللی بوده و تنها پروازهای برون مرزی را در برنامه خود دارد پروازهای داخلی در برنامه پرازهای فرودگاه امام به چشم نمیخورد و در تهران فقط از طریق فرودگاه مهرآباد انجام می شود. البته لازم به ذکر است که در برنامه پروازهای ورودی و خروجی ترمینال سلام فرودگاه امام به صورت کمکی مخصوصا در ایامی که تقاضای سفر بسیار زیاد است پروازهای داخلی نیز قرار دارد.

گیت پرواز فرودگاه امام خمینی

گیت درواقع درب های خروجی شماره گذاری شده ای هستند که در سالن بوردینگ که مسافران خروجی با توجه به اطلاعات درج شده در کارت پرواز خود جهت سوار شدن به هواپیما می بایست به آنها مراجعه نمایند. توجه داشته باشید که هر گیت مختص یک ایرلاین است که بالای آن تابلوی اعلان قرار دارد که نام شرکت هواپیمایی، شماره و ساعت پرواز روی آن درج شده است.

دیگر اطلاعات لازم از فرودگاه امام خمینی

راه های دسترسی به فرودگاه امام خمینی

از طریق ماشین

  • از مسیر آزادراه تهران- قم
  • از مسیر آزادراه تهران- ساوه

از طریق مترو 
حرکت اولین قطار از فرودگاه امام خمینی ٦:٥٠ دقیقه صبح و حرکت آخرین قطار از ایستگاه شاهد به فرودگاه امام خمینی ١٩:١٥ دقیقه می باشد. فاصله زمانی رفت و برگشت هر قطار به فرودگاه امام خمینی ٨٠ دقیقه می باشد.

پارکینگ های فرودگاه امام خمینی

فرودگاه امام خمینی با ظرفیتی بالغ بر ١٣ هزار خودرو در ٥ پارکینگ پذیرای مراجعین و مسافران می باشد. با توجه به تعرفه پارکینگ ها پارکینگ طبقاتی(مسقف) جهت توقف های کوتاه مدت و پارکینگ روباز شماره ٣و٤ جهت توقف های بلند مدت پیشنهاد می شود.

بانک ها و صرافی های فرودگاه امام

مجموعه ای از بانکها و صرافیهای معتبر کشور در سالن ورودی و خروجی ترمینال مسافری فرودگاه بین المللی امام، جهت ارائه خدمات بانکی و ارزی در حال فعالیت هستند همچنین تسهیلاتی چون دستگاه پرداخت الکترونیک عوارض خروج از کشور، خودپرداز و... نیز فراهم شده است. بانک ها و صرافی های موجود در فرودگاه امام شامل موارد زیر می باشند.

  • صرافی سورنا
  • بانک تجارت
  • بانک سامان
  • پست بانک
  • بانک ملت