گرجستان
گردشگری
23 اسفند ، 1397
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
هنرهای خیابانی تفلیس را در چه جاهایی کشف کنیم
هنر خیابانی یک تاریخ طولانی و جذاب دارد که برای چندین دهه در سراسر جهان در خیابانهای مختلف دیده می شده است. با این حال در تفلیس، با وجود هنرمندان محلی، آثار زیبایی بر روی دیوارهای خیابانها دیده می شود. الفبای سفر برای تماشای این زیباییها شما را راهنمایی می کند.
ادامه مطلب
15 اسفند ، 1397
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
اقامتی پر خاطره در هاستلهای متفاوت تفلیس
تفلیس پایتخت گرجستان اقامتگاه های مختلفی را برای گردشگران ارائه داده است. شما می توانید آپارتمان اجاره کنید، در هتل های بین المللی و لوکس اتاق رزرو کنید و یا نه اگر به صورت اقتصادی سفر کردید در تفلیس میهمان خانه های خوبی نیز برای رزرو وجود دارد. همراه با الفبای سفر با چند هاستل خوب تفلیس آشنا شوید.
ادامه مطلب
04 اسفند ، 1397
الفبای سفر
راهنمای سفر
0 کامنت
راهنمای سفر به تفلیس گرجستان
تفلیس پایتخت کشور تاریخی گرجستان با تمامی زیبایها و جذابیتهای خود در میان ایرانیان یک مقصد سفر پرطرفدار است،شهری که دیدنی های زیادی برای کشف کردن دارد. همراه با الفبای سفر از راهنمای سفر به این کشور مطلع شوید.
ادامه مطلب
27 بهمن ، 1397
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
بهترین تورهای گردشگری گرجستان را بشناسید
تعدادی از گردشگران که به کشورهای مختلف سفر می کنند علاقه مند هستند تا خودشان به گشت و گذار در شهر بپردازند ولی عده ایی تمایل دارند تا یک راهنمای تور جاهای دیدنی شهر را به آنها نشان دهد. الفبای سفر بهترین تور های گرجستان را به شما معرفی میکند.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load