هند
گردشگری
21 اسفند ، 1397
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
با بهترین بوتیکهای مد روز گوا آشنا شوید
تماشای سواحل زیبا،شب زنده داری و ماجراجویی بخشی از گردشگری گوا است. ولی فراموش نکنید که گوا طیف وسیعی از لباس و وسایل مد روز را در فروشگاهای مختلف عرضه می کند. از مارکهای و برندهای محلی و بین الملی گرفته تا بوتیکهای لوکس و امروزی، الفبای سفر تعدادی از آنها را به شما معرفی می کند.
ادامه مطلب
17 دی ، 1397
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
گردش یک روزه با تور گوا
گوا در سواحل غربی هند واقع شده است که هر ساله تعداد زیادی از گردشگران را مجذوب خود می کند. برای گردش یک روزه با تور گوا الفبای سفر شما را راهنمایی می کند تا اینکه چطور سفر را به بهترین شکل برنامه ریزی کنید و از تماشای سواحل زیبا و آثار تاریخی تا خوردن غذاهای سنتی را تجربه کنید.
ادامه مطلب
26 آبان ، 1397
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
گردش 1 روزه با تور جیپور
جیپور، شهر صورتی رنگ و با شکوه هند، با کاخ های سلطنتی و قلعه های تاریخی، با سنتی غنی و غذاهای راجستانی، جاهای بی نظیری برای دیدن و لذت بردن دارد. با الفبای سفر همراه باشید تا بهترین کارهایی که می توانید در جیپور انجام دهید را به شما معرفی کنیم.
ادامه مطلب
13 آبان ، 1397
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
گردش 1 روزه با تور دهلی
دهلی پایتخت هند با 22 میلیون جمعیت برای هر گردشگری حرفی برای گفتن دارد. معماریهای مختلف در بناهای هند از جمله مساجد و معابد هندو، کاخ های با شکوه تنها بخشی از جاهای دیدنی دهلی است. الفبای سفر برای گردش یک روز در دهلی شما را راهنمایی می کند.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load