هتل-های-ارزان
گردشگری
15 اسفند ، 1397
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
اقامتی پر خاطره در هاستلهای متفاوت تفلیس
تفلیس پایتخت گرجستان اقامتگاه های مختلفی را برای گردشگران ارائه داده است. شما می توانید آپارتمان اجاره کنید، در هتل های بین المللی و لوکس اتاق رزرو کنید و یا نه اگر به صورت اقتصادی سفر کردید در تفلیس میهمان خانه های خوبی نیز برای رزرو وجود دارد. همراه با الفبای سفر با چند هاستل خوب تفلیس آشنا شوید.
ادامه مطلب
12 آبان ، 1397
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
با 5 هتل ارزان قونیه آشنا شوید
قونیه شهر عارف بزرگ ایرانی مولانا، به پایتخت عرفانی ترکیه نیز شهرت دارد و با وجود آرامگاه مولوی و موزه های مختلف گردشگران زیادی را به سوی خود می کشاند. اما در قونیه در چه هتل های ارزان قیمتی اتاق رزرو کنیم؟ الفبای سفر تعدادی از آنها را برای شما شرح می دهد.
ادامه مطلب
01 مهر ، 1397
الفبای سفر
راهنمای سفر
0 کامنت
معرفی انواع هتل ها بر اساس استانداردهای جهانی
لغت هتل در زبان فرانسه به ساختمانی گفته می شود که بازدید کننده زیادی دارد که این واژه به مرور زمان به مکانی که مسافران برای اقامت کوتاه در آنجا ساکن می شوند تبدیل شده است. همراه با الفبای با انواع هتلها آشنا شوید.
ادامه مطلب
04 اردیبهشت ، 1397
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
6 هتل ارزان استانبول
برای سفر به استانبول اگر الویت شما تفریح و گشت و گذار است، بهتر است محل اقامت خوب را جای ارزان و مناسب انتخاب کنید و بهترین گزینه، انتخاب هتلی است که دسترسی آن به جاهای دیدنی راحت و آسان باشد. برای آشنایی با هتل های ارازن استانبول با الفبای سفر همراه باشید.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load