مسکو
گردشگری
11 خرداد ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
تاریخ و جذابیتی متفاوت در برخی محله های مسکو
در اتحاد جماهیر شوروی، معماران تحت نظارت حکومت و متناسب با نیازهای کشور شروع به ساخت و ساز کردند. طبق برنامه ریزی شهری شوروی بناهای شاهکار با معماری یکنواختی در این شهر ساخته شد. اما این بدان معنا نیست که شما چیز منحصر به فردی در مسکو پیدا نکنید.الفبای سفر شما را با آنها آشنا میکند.
ادامه مطلب
29 اردیبهشت ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
در مسکو میان وعده های خاص و وسوسه انگیز بخورید
خوردن غذای میان وعده بخش مهمی از زندگی روزمره مردم محلی مسکو محسوب می شود. به خصوص اگر به دنبال رستورانهای محبوب محلی هستید به عنوان یک توریست پیدا کردن یک رستوران خوب می تواند سخت باشد.الفبای سفر بهترین رستوران هایی که میان وعده های لذیذ را سرو میکند را به شما معرفی میکند.
ادامه مطلب
18 اردیبهشت ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
بوتیکهای زنان مسکو که تنها محلیها آنها را میشناسند کدامند
در شهر بزرگی دارای بوتیک مد زنانه است که فقط مردم محلی آن را می شناسند.مغازه جواهرات با انواع گردنبند، حلقه، دستبند، بوتیکها با بسیاری از مارک های مطرح و... در هر شهری پیدا می شود. الفبای سفر بوتیکهای زنانه خاص مسکو را به شما معرفی میکند.
ادامه مطلب
11 اردیبهشت ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
در کافه های مدرن مسکو غذاهای متفاوت امتحان کنید
در حالی که مسکو پر از کافه های مختلف با سرو قهوه های بی نظیر است، انتخاب برای شما سخت می شود به خصوص وقتی که بخواهید چیز متفاوتی را امتحان کنید و یا در کافه ایی با طراحی داخلی و مبلمان مدرن بروید. الفبای سفر بهترین کافه های امروزی مسکو را به شما معرفی میکند.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load