شانگهای
گردشگری
07 خرداد ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
بهترین کتاب فروشیهای ناشناخته شانگهای
شانگهای با وجود آسمان خراش ها و ساختمان های تجاری، دارای کتابفروشیهای و فضای ادبی زیادی است. اما کتابفروشیهای نیز در کوچه های این شهر وجود دارد که برای گردشگران ناشناخته است که انواع کتاب و مجلات را به فروش میرساند.الفبای سفر آنها را به شما معرفی میکند.
ادامه مطلب
22 اردیبهشت ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
بهترین بوتیکهای زنانه شانگهای کدامند
اگر حتی تنها نیم ساعت در اطراف شانگهای پیاده روی کنید، بوتیک های لباس زنانه زیادی را مشاهده خواهید کرد که برای شما خرید و انتخاب را سخت میکند چراکه گزینه های زیادی برای خرید وجود دارد.اما الفبای سفر چندتا از بهترین بوتیکهای شانگهای را به شما معرفی میکند.
ادامه مطلب
22 اسفند ، 1397
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
چگونه مثل یک چینی در شانگهای صبحانه کامل بخوریم
یک ضرب المثل چینی است که صبحانه رو به تنهایی بخور،ناهار را با دوست خود شریک شو و شام را نیز خیلی کم بخور. بنابراین صبحانه از اهمیت زیادی برای چینیها برخوردار است و با خوردن یک صبحانه کامل و مفصل صبح خود را آغاز می کنند.الفبای سفر شما را راهنمایی می کند تا چگونه یک صبحانه کامل و مفصل در چین میل کنید.
ادامه مطلب
16 بهمن ، 1397
الفبای سفر
راهنمای سفر
0 کامنت
سفر تجاری به چین و آدرس سفارت چین در تهران
با توجه به رشد و توسعه اقتصاد چین، افراد زیادی هستند که سفر تجاری به چین کرده و کسب و کار خود را در این کشور آسیایی گسترش می دهند. اما سفر کاری به چین به چه صورت است؟ الفبای سفر پرسش شما را پاسخ می دهد.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load