روسیه
گردشگری
29 فروردین ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
کشف زیباییها در بهترین گالریهای هنر معاصر مسکو
صحنه هنر مسکو به طرز باور نکردنی شگفت انگیز است و این هنرهای بی نظیر تنها در آثار پوشکین و ترتیاکوف خلاصه نمی شود. اگر شما از عاشقان هنر هستید احتمالا نام موزه گاراژ و با آرت دیزاین را شنیده اید. اما هنوز هم گالریهای هنری زیادی در مسکو هستند که همراه با الفبای سفر با آنها آشنا می شوید.
ادامه مطلب
24 فروردین ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
جادوی شب های سفید سن پترزبورگ را از نزدیک تماشا کنید
یکی از جذابترین و محبوبترین جاذبه های دیدنی روسیه پدیده شبهای سفید است که هر سال گردشگران زیادی را از اقصا نقاط دنیا به سمت خود میکشاند. شبهای سفید روسیه را در بیشتر شهرهای این کشور به خصوص در سنت پترزبورگ می توانید مشاهده کنید. همراه با الفبای سفر با این پدیده جذاب بیشتر آشنا شوید.
ادامه مطلب
19 فروردین ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
راهنمای بازدید از آرامگاه لنین مسکو
آرامگاه لنین واقع در مسکو در نزدیکی دیوار کرملین قرار گرفته است و یکی از بحث برانگیزترین و محبوبترین جاذبه های مسکو است. هر سال حدود 2.5 میلیون نفر از این آرامگاه دیدن می کنند تا مقبره یکی از انقلابیون افسانه ای روسیه را از نزدیک ببینند. برای راهنمای بازدید از این جاذبه با الفبای سفر همراه باشید.
ادامه مطلب
13 اسفند ، 1397
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
معرفی بهترین کافه های سن پترزبورگ
در یک بعد از ظهر آرام در سفر روسیه نوشیدن یک فنجان چای یا قهوه یا خوردن یک غذای خوشمزه در یکی از کافه های منطقه نیوهلند در شهر سن پترزبورگ با فضایی دل نشین تجربه ای لذت بخش خواهد داشت. همراه با الفبای سفر، ما بهترین کافه های این منطقه را به شما معرفی می کنیم.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load