رستوران
گردشگری
18 خرداد ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
طعم متفاوت غذا در رستورانهای مدرن و کلاسیک استانبول
رستورانهای مدرن و کلاسیک استانبول بهترین غذاهای ترکیه را ارائه می دهد جایی که غذاهای سنتی و امروزی ترکیه را میتوانید در آنها امتحان کنید. در میان این رستورانها، الفبای سفر بهترین آنها را به شما معرفی میکند.
ادامه مطلب
02 اردیبهشت ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
طعم بهترین انواع غذاهای خیابانی را در سنت پترزبورگ بچشید
اخیرا برخی از کار آفرینان جوان در بیشتر شهرهای روسیه از جمله سن پترزبورگ مکانهایی برای سرو غذاهای خیابانی ایجاد کردند. گردشگران و مردم محلی به راحتی با پرداخت قیمتی مناسب به این مکانها دسترسی دارند. این غذاهای خیابانی در برخی از بهترین رستوانهای این شهر طبخ می شوند که همراه با الفبای سفر با آنها آشنا می شوید.
ادامه مطلب
26 فروردین ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
صبحانه خوشمزه در این رستوانهای پوکت میل کنید
پوکت جزیره ایی رویایی با سواحل شنی و طبیعت حیرت انگیز یکی از محبوب ترین مقاصد سفر گردشگران است که در جنوب تایلند قرار دارد. صبحانه و غذاهایی بی نظیری را می توانید در طول سفر خود در این جزیره بهشتی میل کنید. الفبای سفر در این مسیر شما را راهنمایی می کند.
ادامه مطلب
18 اسفند ، 1397
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
دسرهای خوشمزه ارمنی را در چه جاهای امتحان کنیم
در ارمنستان انواع مختلفی از دسرها وجود ندارد ولی با وجود تنوع کم آنها بسیار خوشمزه هستند و طعم خاصی دارند. اگر شما به خانه یک خانواده ارمنی دعوت شدید می توانید بعد نهار یا شام این دسرها را با چای یا قهوه میل کنید، در غیر این صورت الفبای سفر به شما می گوید که در کجاها دسر ارمنی میل کنید.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load