دبی
گردشگری
20 خرداد ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
5 تفریح متفاوت و جذاب بور دبی
در هنگام مسافرت همه به دنبال آن هستند که سفر به آنها بسیار خوش بگذرد و چیزهای جدید تجربه کنند. در منطقه لوکس بور دبی، همیشه جاذبه هایی وجود دارد که شما را حسابی سرگرم میکنند.در سفر به دبی حتما گشتی در این محله بزنید. اما چگونه؟ الفبای سفر شما را راهنمایی میکند.
ادامه مطلب
04 خرداد ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
عالی ترین استخرهای رویایی پشت بام دبی
دبی با آب و هوای آفتابی و پاک، بهترین شهر برای لذت بردن از استخر رفتن و آفتاب گرفتن است. اکثر هتل های شهر دارای استخر شنای بی نظیری برای مهمانان هستند که بازدیدکنندگان دیگر نیز از آن استفاده می کنند. الفبای سفر این استخرهای بی نظیر را به شما معرفی میکند.
ادامه مطلب
24 اردیبهشت ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
کمپ زدن در دبی و کسب تجربه ایی متفاوت
اگر چه دبی برای داشتن هتل های لوکس شناخته شده است، اما مکانهایی عالی برای کمپ زدن وجود دارد که که اقامت در آنها از هتل 5 ستاره هم بهتر است. از کوه ها گرفته تا سواحل و تپه های بیابانی، همه گردشگران برای کمپ زدن نیاز به چادر، کیسه های خواب برای کمپ زدن دارند. الفبای سفر تعدادی از این مکانها را به شما معرفی میکند.
ادامه مطلب
18 اردیبهشت ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
بهترین فروشگاه های اینترنتی دبی برای خرید آنلاین
دبی به داشتن فروشگاه ها و مراکز تجاری فراوان شهرت دارد.با این حال، همه وقت برای بازدید از بزرگترین مرکز خرید در جهان مانند دبی مال و بازدید 1200 فروشگاه و مغازه را ندارند. اما نگران نباشید، همیشه خرید آنلاین وجود دارد! دبی دارای مجموعه ای از فروشگاه های خرید آنلاین است که به راحتی می توانید جنس مد منظر خود را سفارش دهید. الفبای سفر آنها را به شما معرفی میکند.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load