خرید
گردشگری
07 خرداد ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
بهترین کتاب فروشیهای ناشناخته شانگهای
شانگهای با وجود آسمان خراش ها و ساختمان های تجاری، دارای کتابفروشیهای و فضای ادبی زیادی است. اما کتابفروشیهای نیز در کوچه های این شهر وجود دارد که برای گردشگران ناشناخته است که انواع کتاب و مجلات را به فروش میرساند.الفبای سفر آنها را به شما معرفی میکند.
ادامه مطلب
07 خرداد ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
کجاها لباسهای مد روز و برند را در استانبول بخریم
اگر شما به دنبال فروشگاهای بزرگ بین المللی مد مانند گوجی و لویی ویتون در استانبول هستید در محله های Nişantaşı استانبول و پارک ایستینیه و مرکز خرید زورلو میتوانید به دنبال آنها باشید. با این حال بوتیکهای مختلفی دیگری در شهر هستند که این نوع لباسهای را به فروش می رسانند.الفبای سفر آنها را به شما معرفی میکند.
ادامه مطلب
23 اردیبهشت ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
بهترین بوتیکهای زنانه آگرا را بشناسید
آگرا یک شهر نسبتا کوچک در هند است.بنابراین جای تعجب نیست که زنان همیشه به دنبال خرید یک لباس جدید برای جشنها و میهمانیهای متفاوت هستند. علاوه بر مراکز خرید و پاساژهای معروف آگرا، الفبای سفر چند بوتیک خوب زنانه را به شما معرفی میکند.
ادامه مطلب
22 اردیبهشت ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
بهترین بوتیکهای زنانه شانگهای کدامند
اگر حتی تنها نیم ساعت در اطراف شانگهای پیاده روی کنید، بوتیک های لباس زنانه زیادی را مشاهده خواهید کرد که برای شما خرید و انتخاب را سخت میکند چراکه گزینه های زیادی برای خرید وجود دارد.اما الفبای سفر چندتا از بهترین بوتیکهای شانگهای را به شما معرفی میکند.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load