ترکیه
گردشگری
23 خرداد ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
بهترین کارهایی که در آنتالیا با کودکتان میتوانید انجام دهید
به غیر از تماشای خرابه های به جای مانده از آنتالیا، خرید و گشت زنی، سفر به آنتالیا همراه با خانواده تفریحات سرگرم کننده زیادی دارد. به غیر از سرگرمیهای برخی از هتلها برای کودکان، تفریحات زیادی برای آنها در این شهر وجود دارد که الفبای سفر آنها را به شما معرفی میکند.
ادامه مطلب
21 خرداد ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
اکتشاف هنر و فرهنگ در موزه های بدروم
بدروم در استان موغله قرار دارد که این استان محل بسیاری از خرابه های تاریخی به جای مانده از امپراتوری های باستانی است. موزه های این استان بیشتر هنر و فرهنگ این منطقه را نشان میدهد. از نمایشگاه های هنری مدرن در یک هتل گرفته تا موزه دریایی.الفبای سفر آنها را به شما معرفی میکند.
ادامه مطلب
18 خرداد ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
طعم متفاوت غذا در رستورانهای مدرن و کلاسیک استانبول
رستورانهای مدرن و کلاسیک استانبول بهترین غذاهای ترکیه را ارائه می دهد جایی که غذاهای سنتی و امروزی ترکیه را میتوانید در آنها امتحان کنید. در میان این رستورانها، الفبای سفر بهترین آنها را به شما معرفی میکند.
ادامه مطلب
07 خرداد ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
کجاها لباسهای مد روز و برند را در استانبول بخریم
اگر شما به دنبال فروشگاهای بزرگ بین المللی مد مانند گوجی و لویی ویتون در استانبول هستید در محله های Nişantaşı استانبول و پارک ایستینیه و مرکز خرید زورلو میتوانید به دنبال آنها باشید. با این حال بوتیکهای مختلفی دیگری در شهر هستند که این نوع لباسهای را به فروش می رسانند.الفبای سفر آنها را به شما معرفی میکند.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load