باکو
گردشگری
22 خرداد ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
شبی شاد و پر خاطره در بارهای باکو بگذرانید
اگر در باکو به دنبال تفریحات شبانه و جایی برای لذت بردن از نوشیدنی و خوردن غذاهای لذیذ هستید، الفبای سفر بهترین بارهای باکو از جمله بارهای انگلیسی و ایرلندی را به شما معرفی میکند.
ادامه مطلب
12 خرداد ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
اقامتی پر آرامش در بهترین هاستلهای باکو
باکو، با معماری باشکوه قرون وسطی و ترکیبی سنتی و مدرن هر گردشگری را مشتاق بازدید از این سرزمین آتش میکند. تعدادی از گردشگران تمایل دارند تا بازدید از شهر را با هزینه کم انجام دهند در نتیجه ترجیح میدهند تا به جای هتل در هاستل اقامت کنند ،الفبای سفر بهترین هاستل های باکو را به شما معرفی میکند.
ادامه مطلب
29 اردیبهشت ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
بهترین سینماهای مستقل باکو کدامند
تماشای فیلم یک راه جالب برای یادگیری در مورد فرهنگ کشورهای مختلف است همراه با معرفی فستیوال های فیلم و تولید کننده های فیلمهای دیجیتال در سراسر جهان، تعدادی سینماهایی که فیلم های هنری نمایش میدهند هر سال افزایش می یابند. الفبای سفر به تعدادی از این سینماها را در باکو به شما معرفی میکند.
ادامه مطلب
21 اردیبهشت ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
تماشای گالریهای هنر معاصر باکو را از دست ندهید
باکو، پایتخت آذربایجان، گوهر فرهنگی قفقاز است. این شهر دارای یک میراث غنی است و به سرعت در حال تبدیل شدن به یک مقصد جدید برای عاشقان هنر معاصر است. امروزه، باکو دارای یک صحنه مدرن با گالری های متعددی در سراسر شهر است. الفبای سفر تعدادی از آنها را به شما معرفی میکند.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load