استانبول
گردشگری
18 خرداد ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
طعم متفاوت غذا در رستورانهای مدرن و کلاسیک استانبول
رستورانهای مدرن و کلاسیک استانبول بهترین غذاهای ترکیه را ارائه می دهد جایی که غذاهای سنتی و امروزی ترکیه را میتوانید در آنها امتحان کنید. در میان این رستورانها، الفبای سفر بهترین آنها را به شما معرفی میکند.
ادامه مطلب
07 خرداد ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
کجاها لباسهای مد روز و برند را در استانبول بخریم
اگر شما به دنبال فروشگاهای بزرگ بین المللی مد مانند گوجی و لویی ویتون در استانبول هستید در محله های Nişantaşı استانبول و پارک ایستینیه و مرکز خرید زورلو میتوانید به دنبال آنها باشید. با این حال بوتیکهای مختلفی دیگری در شهر هستند که این نوع لباسهای را به فروش می رسانند.الفبای سفر آنها را به شما معرفی میکند.
ادامه مطلب
30 اردیبهشت ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
گردشگری به یاد ماندنی در اطراف استانبول
با اینکه استانبول جاذبه های توریستی بی شماری دارد ولی در گوشه و کنار آن نیز جاهای دیدنی زیادی وجود دارد . طبیعت گردی، تماشای اماکن تاریخی، سواحل زیبا و یا جزایر شگفت انگیز.الفبای سفر چند جای تفریحی اطراف این شهر را به شما معرفی میکند.
ادامه مطلب
23 اردیبهشت ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
1 کامنت
گربه های استانبول چهار پایان دوستداشتی شهر
گربه های استانبول بخشی جدای ناپذیر و قسمتی از روح شهر است.گاهی وقتها احساس میکنید که این چهار پایان نه تنها عضو کوچکی از شهر هستند بلکه از ساکنین محبوب به شمار میروند.همراه با الفبای سفر در مورد دوستی و ارتباط منحصر به فرد بین استانبول و این ساکنین چهار پا صحبت میکنیم.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load