ارمنستان
گردشگری
13 خرداد ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
سفر به رویایی ترین شهرهای ارمنستان
ارمنستان با تاریخی غنی، دارای میراث فرهنگی، غذاهای خوشمزه و منظرهای کوهستانی زیبایی است. الفبای سفر اینبار چند شهر دیدنی این کشور با چشم انداز زیبا و جاذبه های تاریخی برای سفر کردن به شما معرفی میکند.
ادامه مطلب
02 خرداد ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
تفریحات شبانه ایروان را پرشور و هیجان تجربه کنید
تفریحات شبانه ایروان بخشی جدایی ناپذیر از زندگی جوانان این کشور است. این شهر پر از باشگاه ها، بارها، کلوب ها و نایت کلابها است که همه این مکان ها در مرکز شهر واقع شده اند، بنابراین به راحتی قابل دسترسی هستند.الفبای سفر شما را با این تفریحات آشنا میکند.
ادامه مطلب
17 اردیبهشت ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
گشت زنی و تفریح در دلیجان ارمنستان
دلیجان یک شهر و استراحتگاه آبگرم است که توسط کوه ها و جنگل ها و مکان های فرهنگی، تاریخی، طبیعی و مذهبی احاطه شده است. این شهر با آب و هوای آلپ، یکی از شهرهای بسیار محبوب ارمنستان است . الفبای سفر بهترین چیزهایی که در دیلجان و اطراف آن می توانید تجربه کنید را به شما معرفی میکند.
ادامه مطلب
18 اسفند ، 1397
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
دسرهای خوشمزه ارمنی را در چه جاهای امتحان کنیم
در ارمنستان انواع مختلفی از دسرها وجود ندارد ولی با وجود تنوع کم آنها بسیار خوشمزه هستند و طعم خاصی دارند. اگر شما به خانه یک خانواده ارمنی دعوت شدید می توانید بعد نهار یا شام این دسرها را با چای یا قهوه میل کنید، در غیر این صورت الفبای سفر به شما می گوید که در کجاها دسر ارمنی میل کنید.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load