آنتالیا
گردشگری
23 خرداد ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
بهترین کارهایی که در آنتالیا با کودکتان میتوانید انجام دهید
به غیر از تماشای خرابه های به جای مانده از آنتالیا، خرید و گشت زنی، سفر به آنتالیا همراه با خانواده تفریحات سرگرم کننده زیادی دارد. به غیر از سرگرمیهای برخی از هتلها برای کودکان، تفریحات زیادی برای آنها در این شهر وجود دارد که الفبای سفر آنها را به شما معرفی میکند.
ادامه مطلب
01 خرداد ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
آنتالیا و اقامتی متفاوت و جالب در خانه درختی
شما احتمالا اقامت در ترکیه را در خانه های درخت نمیتوانید تصور کنید، اما در آنتالیا این شهر تابستانی که پر از طبیعت بکر و پوشش گیاهی متنوع است. اقامت در خانه های درخت آنتالیا نه تنها مقرون به صرفه بلکه تجربه فراموش نشدنی نیز میباشد. الفبای سفر این خانه درختی های را به شما معرفی میکند.
ادامه مطلب
26 اردیبهشت ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
1 کامنت
گشت و گذار در منطقه دیدنی سیرالی آنتالیا
ترکیه دارای تاریخ غنی با بسیاری از تمدن ها و امپراتوری هایی است که در طول دوره های مختلف زندگی میکردندد. امروزه ویرانه های تاریخی در سراسر کشور باقی می مانده که بیشتر آنها شناخته شده هستند.ولی الفبای سفر قصد دارد شما را با منطقه سیرالی واقع در آنتالیا و جذابیتهایش آشنا کند.
ادامه مطلب
21 اردیبهشت ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
شگفت انگیز ترین چشم اندازهای جاده های ترکیه
کشور ترکیه دارای چشم انداز متنوعی است که از دریا و کوه ها گرفته و نمایی از ویرانه های تاریخی نیز ارائه میدهد. اگر با خودرو از جاده های این کشور عبور کنید با چشم اندازهای زیبایی در برخی از جاده ها رو به رو می شوید.الفبای سفر این جادها را به شما معرفی میکند.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load