آذربایجان
گردشگری
29 اردیبهشت ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
بهترین سینماهای مستقل باکو کدامند
تماشای فیلم یک راه جالب برای یادگیری در مورد فرهنگ کشورهای مختلف است همراه با معرفی فستیوال های فیلم و تولید کننده های فیلمهای دیجیتال در سراسر جهان، تعدادی سینماهایی که فیلم های هنری نمایش میدهند هر سال افزایش می یابند. الفبای سفر به تعدادی از این سینماها را در باکو به شما معرفی میکند.
ادامه مطلب
21 اردیبهشت ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
تماشای گالریهای هنر معاصر باکو را از دست ندهید
باکو، پایتخت آذربایجان، گوهر فرهنگی قفقاز است. این شهر دارای یک میراث غنی است و به سرعت در حال تبدیل شدن به یک مقصد جدید برای عاشقان هنر معاصر است. امروزه، باکو دارای یک صحنه مدرن با گالری های متعددی در سراسر شهر است. الفبای سفر تعدادی از آنها را به شما معرفی میکند.
ادامه مطلب
17 فروردین ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
زیباترین پارکها و مناطق سرسبز باکو
باکو پایتخت آذربایجان دارای بلوارهای عریض و طویل، ساختمای کم ارتفاع و فضاهای باز دیدنی در اطراف دریای خزر است.مناطق سرسبز و پارکهای پر درخت و گل گیاه زیادی در باکو وجود دارد که همراه با الفبای سفر تعدادی از آنها را به شما معرفی می کنیم.
ادامه مطلب
25 اسفند ، 1397
الفبای سفر
گردشگری
1 کامنت
راهنمای بازدید از باکو برای علاقه مندان به فرهنگ و هنر
آذربایجان با فرهنگ و سنت کهن و تاریخی خود، از آثار شاعران و هنرمندان قرون وسطی گرفته تا سبکهای تئاتر دوران شوری سابق را در خود جای داده است. همراه با الفبای سفر از بهترین نقاط باکو با زیباییهای فرهنگ مردم محلی آشنا شوید.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load