اخبار
24 مه ، 2018
الفبای سفر
اخبار
0 کامنت
ویزای آنلاین آذربایجان
در جاری هم‌وطنان‌مان می توانند به صورت آنلاین برای دریافت ویزای اینترنتی جمهوری آذربایجان اقدام و ظرف سه روز ویزای خود را دریافت کنند.این سامانه از همه کشورها قابل دسترسی است و افراد در طول هفت روز هفته به صورت 24ساعته می توانند نسبت به اخذ روادید خود اقدام کنند.
ادامه مطلب
24 مه ، 2018
الفبای سفر
اخبار
0 کامنت
کارناوال سنتی ونیز
کارناوال مشهور ونیز در این شهر منحصربفرد ایتالیا و جهان بنا به سنت هرساله آغاز شده و تا 28 فوریه ادامه خواهد داشت.این کارناوال نمادی از ایتالیاست ، مراسمی است که فرهنگ و هنر ایتالیا را به دنیا معرفی می کند و شامل بخش ها و نمایش های گوناگونی است .
ادامه مطلب
23 مه ، 2018
الفبای سفر
اخبار
0 کامنت
کرالا، بهشتی بی همتا در هند
کِرالا ایالتی در جنوب کشور هند است که خط ساحلی طولانی و زیبایی با دریای عرب دارد. مرکز آن شهر تریواندروم است. زبان رایج کرالا زبان مالایالم از قوم دراویدی است.کرالا شهری که به بهشت نخلستان هاو ساحل های شنی فوق العاده مشهور ‏است
ادامه مطلب
07 مه ، 2018
الفبای سفر
اخبار
0 کامنت
کشورهای  اروپایی بدون فرودگاه کدامند؟
برای سفر کردن وقتی بلیط هواپیما را رزرو می کنید،چمدان های خود را بسته و به سمت فرودگاه حرکت می کنید. اما در این میان کشورهای هستند که فرودگاه ندارند و حتما برایتان جالب است که اینها کدام کشورها هستند و جابه جایی مسافران چگونه صورت می گیرد؟؟ با الفبای سفر همراه باشید.
ادامه مطلب

End of content

No more pages to load