گردشگری
26 اسفند ، 1397
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
گردش یک روزه با تور سنگاپور
زمانی که برای سفر در یک شهر فرصت کمی دارید و تنها می توانید 1 روز را به تفریح در این شهر اختصاص دهید بهتر است که با یک برنامه ریزی خوب از بهترین نقاط دیدنی آن شهر دیدن کنید. همراه با الفبای سفر با نحوی سفر 1 روزه به سنگاپور آشنا شوید.
ادامه مطلب
25 اسفند ، 1397
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
راهنمای بازدید از باکو برای علاقه مندان به فرهنگ و هنر
آذربایجان با فرهنگ و سنت کهن و تاریخی خود، از آثار شاعران و هنرمندان قرون وسطی گرفته تا سبکهای تئاتر دوران شوری سابق را در خود جای داده است. همراه با الفبای سفر از بهترین نقاط باکو با زیباییهای فرهنگ مردم محلی آشنا شوید.
ادامه مطلب
23 اسفند ، 1397
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
هنرهای خیابانی تفلیس را در چه جاهایی کشف کنیم
هنر خیابانی یک تاریخ طولانی و جذاب دارد که برای چندین دهه در سراسر جهان در خیابانهای مختلف دیده می شده است. با این حال در تفلیس، با وجود هنرمندان محلی، آثار زیبایی بر روی دیوارهای خیابانها دیده می شود. الفبای سفر برای تماشای این زیباییها شما را راهنمایی می کند.
ادامه مطلب
22 اسفند ، 1397
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
چگونه مثل یک چینی در شانگهای صبحانه کامل بخوریم
یک ضرب المثل چینی است که صبحانه رو به تنهایی بخور،ناهار را با دوست خود شریک شو و شام را نیز خیلی کم بخور. بنابراین صبحانه از اهمیت زیادی برای چینیها برخوردار است و با خوردن یک صبحانه کامل و مفصل صبح خود را آغاز می کنند.الفبای سفر شما را راهنمایی می کند تا چگونه یک صبحانه کامل و مفصل در چین میل کنید.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load