گردشگری
29 اردیبهشت ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
بهترین سینماهای مستقل باکو کدامند
تماشای فیلم یک راه جالب برای یادگیری در مورد فرهنگ کشورهای مختلف است همراه با معرفی فستیوال های فیلم و تولید کننده های فیلمهای دیجیتال در سراسر جهان، تعدادی سینماهایی که فیلم های هنری نمایش میدهند هر سال افزایش می یابند. الفبای سفر به تعدادی از این سینماها را در باکو به شما معرفی میکند.
ادامه مطلب
29 اردیبهشت ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
کتاب خانه جمهوری چک، زیباترین کتابخانه جهان
کتابخانه کلمنتینوم پراگ به عنوان نام یکی از زیباترین کتابخانه های جهان شناخته می شود، این کتابخانه که به سبک باروک ساخته شده قدمتش به سال 1722 می رسد. در واقع این کتابخانه یکی از قدیمی ترین و بزرگترین کتابخانه های دانشگاه در جهان بوده که به نمادی از زیبایی شناخته شده است. الفبای سفر شما را با آن آشنا میکند.
ادامه مطلب
29 اردیبهشت ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
در مسکو میان وعده های خاص و وسوسه انگیز بخورید
خوردن غذای میان وعده بخش مهمی از زندگی روزمره مردم محلی مسکو محسوب می شود. به خصوص اگر به دنبال رستورانهای محبوب محلی هستید به عنوان یک توریست پیدا کردن یک رستوران خوب می تواند سخت باشد.الفبای سفر بهترین رستوران هایی که میان وعده های لذیذ را سرو میکند را به شما معرفی میکند.
ادامه مطلب
26 اردیبهشت ، 1398
الفبای سفر
گردشگری
1 کامنت
گشت و گذار در منطقه دیدنی سیرالی آنتالیا
ترکیه دارای تاریخ غنی با بسیاری از تمدن ها و امپراتوری هایی است که در طول دوره های مختلف زندگی میکردندد. امروزه ویرانه های تاریخی در سراسر کشور باقی می مانده که بیشتر آنها شناخته شده هستند.ولی الفبای سفر قصد دارد شما را با منطقه سیرالی واقع در آنتالیا و جذابیتهایش آشنا کند.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load