97-اردیبهشت
راهنمای سفر
30 اردیبهشت ، 1397
الفبای سفر
راهنمای سفر
0 کامنت
5 رستوران برتر دبی
شهرت مدرن بودن دبی زبان زد خاص و عام است و مسلما همچنین شهری رستوران های لوکس با انواع غذاهای عربی و بین المللی خوش طعم و لذیذ با بهترین کیفیت را دارد. همراه با الفبای سفر چند رستوران برتر دبی را معرفی می کنیم تا غذاهای خوشمزه را در طول سفرتان در دبی امتحان کنید.
ادامه مطلب
29 اردیبهشت ، 1397
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
تفریح و هیجان در پارک های دبی
همراه با الفبای سفر قصد داریم پارکهای تفریحی در دبی را به شما معرفی کنیم تا در سفر به دبی از بازی و سرگرمی در این پارکها که بسیار مجهز هستند لذت ببرید. این پارک های تفریحی با امکانات بی نظیر خود شما را متحیر خواهد کرد. برای آشنایی این پارک ها با ما همراه باشید.
ادامه مطلب
27 اردیبهشت ، 1397
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
4 ساحل زیبای دبی
اگر به دنبال گذراندن تعطیلات در روزهای آفتابی کنار سواحل هستید، بهترین مقصد سفر سواحل دبی هستند. تماشای آب های کریستالی خلیج فارس، شنا و آفتاب گرفتن در اطراف ساحل،آسمان آبی و هوای پاک دبی انتخاب را برای سفر آسان می کند.همراه با الفبای سفر با چند ساحل این شهر آشنا می شویم.
ادامه مطلب
26 اردیبهشت ، 1397
الفبای سفر
گردشگری
0 کامنت
آشنایی با چند جاذبه متفاوت دبی
زمانی که فصل گرما از راه می رسد، خیلی ها خود را برای سفرهای تابستانی آماده می کنند. اگر در تابستان، تور دبی را انتخاب کرده اید، قصد داریم چند جاذبه توریستی متفاوت را معرفی کنیم تا علاوه بر گشت و گذار در مراکز خرید، از این جاذبه ها بازدید کنید. با الفبای سفر همراه باشید.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load