جاذبه های گردشگری

جاذبه های گردشگری
مرکز خرید پالادیوم

مراکز خرید استانبول

استانبول علاوه بر داشتن جاذبه ها و مناطق دیدنی، دارای مراکز خرید مختلفی است که برای مسافران و تجار خرید از آنها بسیار به صرفه می باشد. در بازارهای استانبول انواع اجناس مورد نیازتان را بصورت کلی و یا جزئی می توانید با بهترین قیمت خریداری کنید و از آنجا که در بسیاری از هتل های استانبول، نهار و شام برای مسافرین رایگان نیست، هنگام ظهر می توانید به رستوران های این شهر و یا به فست فودهای معروفی مانند مکدونالد، برگر کینگ و کی اف، سی بروید. برای مشاهده آفر ویژه تور استانبول به صفحه تور استانبول بروید.

مرکز خرید پالادیوم

این مرکز خرید در قسمت آسیایی استانبول قرار دارد و شامل کالاهای ترک و برندهای بین المللی در یک فضای منحصر به فرد است. مرکز خرید پالادیوم استانبول، به علت کره شیشه ای بزرگی که در بالای آن قرار دارد معروف است و یکی از بخش های نمادین استانبول است. این مرکز در 5 طبقه گسترده شده است. مرکز خرید پالادیوم استانبول، در سال 2008 افتتاح شده و برای ساخت آن 230 میلیون دلار هزینه شده است.

پالادیوم یکی از بزرگترین مراکز خرید استانبول است این شاهکار شامل 190 مغازه است که شامل برندهای معروفی چون مایل کورس، زارا، پیرکاردین، آدیداس، گپ و .. است.