مرکز خرید جواهیر استانبول – Cevahir Shopping Center

تاریخ آخرین به روزرسانی : شنبه 18 خرداد 98
مرکز خرید جواهیر با داشتن پنجاه و هشت هزار متر مربع دومین مرکز خرید بزرگ کشور ترکیه و ششمین در دنیا با داشتن 10 طبقه، 343 فروشگاه و پارکینگ بزرگی با گنجایش دو هزار و پانصد خودرو است. وجه تمایز مرکز خرید جواهیر سقف شیشه ای و داشتن دومین ساعت بزرگ دنیا است .
مرکز خرید جواهیر استانبول

در طرحی قرار بود که یک انبار اتوبوس های قدیمی در منطقه شیشلی استانبول ساخته بشود.این طرح به یک شرکت آمریکایی مینورو که مالک آن مینورو یاماساکی است داده شد و سرانجام با بودجه ای 250 میلیون دلاری بعد از هشت سال به اتمام رسید و در سال 2005 به طور رسمی با حضور مقامات رسمی ترکیه به عنوان مرکز توریستی و تفریحی افتتاح شد و یک مرکز خرید دیگر به مراکز خرید شیشلی اضافه شد. هم اکنون این مرکز تحت مالکیت کمپانی گروه جواهیر است.مرکز خرید جواهیر با داشتن پنجاه و هشت هزار متر مربع دومین مرکز خرید بزرگ کشور ترکیه و ششمین در دنیا با داشتن 10 طبقه، 343 فروشگاه و پارکینگ بزرگی با گنجایش دو هزار و پانصد خودرو است. وجه تمایز مرکز خرید جواهیر سقف شیشه ای و داشتن دومین ساعت بزرگ دنیا است و به خاطر روشنایی، تهویه، نظافت و امنیت بسیار خوب یک انتخاب مناسب برای گردشگران است البته ذکر این نکته الزامی است که خرید از مرکز خرید جواهیر به دلیل وجود برند های معروف و لوکس خرید اقتصادی نخواهد بود.

در طبقات جواهیر چه میگذرد؟

طبقه اول : دارای فروشگاه های بسیاری در ضمینه لوازم برقی، دیجیتالی و خانگی است.

طبقه دوم و سوم : مملو از فروشگاه های مربوط به پوشاک است که اکثرا  پوشاک با کیفیت و برندهای مطرح است.

طبقه چهارم : بورس انواع عینک های طبی و دودی ، کیف و کفش است.

طبقه پنجم و ششم : حتما بعد از گشت و گذار و خرید در 4 طبقه نیاز به استراحت پیدا می کنید. در طبقات پنجم و ششم می توانید انواع رستورانهای محلی و بین المللی را پیدا کنید و همچنین این طبقات دارای 34 فست فود ، فروشگاه مواد غذایی و کافه است.

اطلاعات مرکز:

مرکز خرید جواهیر همه روزه از ساعت 10 صبح الی 22 باز است.

آدرس: Cevahir Avm Büyükdere Cad. No: 22 Mağaza No: 136 Şişli, 34100, Turkey