مراکز خرید لوکس پاتایا

تاریخ آخرین به روزرسانی : یکشنبه 06 اسفند 96
جشنواره مرکزی پاتایا -Central Festival Pattayaاین مرکز خرید گل سرسبد مراکز خرید پاتایا می باشد. در میان افراد محلی و توریستها مشهور است. در این مرکز خرید انواع
مراکز خرید لوکس پاتایا

جشنواره مرکزی پاتایا -Central Festival Pattaya

این مرکز خرید گل سرسبد مراکز خرید پاتایا می باشد. در میان افراد محلی و توریستها مشهور است. در این مرکز خرید انواع برندهای بین المللی لباس وجود دارد. گزینه های متنوعی از رستوران و کافه ها و سرگرمیهای مختلفی مانند سینما، بولینگ و بازی کودکان وجود دارد.

علاوه بر فروشگاه های مد و لباس، تعداد زیادی فروشگاه دوربین، کامپیوتر و فن آوری و نمایندگی اپل در طبقه سوم آن قراردارد و فعالیت های تفریحی مانند بازی های آنلاین در آن وجود دارد.

 

فکتوری اوتلت مال  -Factory Outlet Mall

این مرکز خرید در نوع خود اولین در پاتایا می باشد. در طول سال ارائه دهنده تخفیفهای بزرگ برای توریستها و مردم محلی می باشد. فروشگاههای زیادی در این مرکز خرید وجود دارد که شما می توانید مایحتاج کل خانواده خود را از این مرکز خرید تهیه فرمایید. بعضی از موارد خاص تا 70% تخفیف دارند.

 

مرکز خرید میموسا پاتایا (درخت گل ابریشم) -   Mimosa Pattaya

این مرکز به اصطلاح شهر عشق نامیده می شود. خرید از این مجموعه یک تجربه هیجان انگیز، رنگین و خلاقانه است که مورد دیگری در منطقه به پای آن نمی رسد. این ساختمان به سبک ساختمانهای دوران رنسانس ساخته شده است و درکنار جاده بسیار متمایز است. این مرکز بیش از 300 مغازه و فروشگاه، رستوران و  جاذبه های توریستی را در خود جای داده است.

 

باغ سلطنتی پلازا در جاده ساحل -Royal Garden Plaza on Beach Road

باغ سلطنتی پلازا مبتکر مفهوم " مرکز تفریح و سرگرمی در پاتایا می باشد، گرد هم آوردن فعالیت ها و جاذبه هایی برای خانواده ها همچنین مجموعه ای از رستوران ها و برندهای بین المللی است. این مرکز خرید بین جاده ساحلی و جاده دوم در مرکز پاتا قرار گرفته است. مجموعه قابل توجهی از فروشگاهها در 4 طبقه این مرکز خرید توزیع شده است و برای همه خانواده ها چیزی در این مرکز خرید وجود دارد.

این مرکز خرید شامل انواع فروشگاههای لباس، کیف، کفش، کالاهای ورزشی، جواهرات و انواع سوغاتیهای تایلندی است. همچین شامل انواع رستورانهای تایلندی و بین المللی می باشد.

باغ سلطنتی پلازا بیش از یک دهه است مجموعه ای از فعالیتهای سرگرم کننده، جاذبه ها و فعالیت های موردتوجه خانواده ها را در خود دارد.

 

بازار شب جاده تپراسیت   -Thepprasit Road Night Market

این بازار در زمره معروفترین بازارهای محلی پاتایا قرار دارد. این بازار همچنین به بازار آخرهفته پاتایا نیز معروف است. فروشندگان همه نوع محصولات از میوه و سبزیجات و غذاهای دریایی تا لباس و ساعت و لوازم الکتریکی و ... را در این مکان می فروشند.