رستورانهای لوکس پاتایا

تاریخ آخرین به روزرسانی : یکشنبه 06 اسفند 96
طیف وسیعی از رستوران های فوق العاده در پاتایا وجود دارد. شامل یک گنجینه از غذاهای بین اللملی تایلندی، چینی، ژاپنی، کره ای، انگلیسی، آمریکایی، مکزیکی، خاورمیانه، هند، فرانسه، ایتالیایی، آلمانی و حتی اسکاندیناوی. غذاها از مواد درجه یک تشکیل شده اند.
رستورانهای لوکس پاتایا

طیف وسیعی از رستوران های فوق العاده در پاتایا وجود دارد. شامل یک گنجینه از غذاهای بین اللملی تایلندی، چینی، ژاپنی، کره ای، انگلیسی، آمریکایی، مکزیکی، خاورمیانه، هند، فرانسه، ایتالیایی، آلمانی و حتی اسکاندیناوی. غذاها از مواد درجه یک تشکیل شده اند.

خانه کباب سلطنتی  پاتایا - Royal Grill Room  Pattaya    

این رستوران با دکور چوبی و نور کم تزئین شده است . فضای آن آکنده از ظرافت و سادگی است. حضور یک پیانیست فضای آن را برای صرف شام  بسیار دنج تر می کند. بسیاری از غذاها در کنار میز آماده می شوند. این رستوران انواع استیک و غذاهای دریایی با کیفیت را سرو می کند. این رستوران در نوع خود بینظیر است و غذاهای بسیار با کیفیتی را طبخ می کند.

آدرس: Royal Cliff Resort, Pratumnak Hill

شماره تماس : 0431 825  3 (0) 66+

ساعات کار : همه روزه 18:30الی 22:30 غیر از سه شنبه ها

 

رستوران کلبه شکر -   Sugar Hut Restaurant

این رستوران برای کسانی که به دنبال غذای تایلندی در محیطی دلپذیر هستند، مناسب است. رستوران در یک جاده پر پیچ و خم واقع است که به یک جنگل منتهی می شود. این رستوران در نوع خود یکی از بهترین رستورانهای روستایی پاتایا می باشد. شامل انواع پیش غذاها، سالاد لوبیا، بال سرخ شده تند، میگو و گوشت خوک می باشد.

 

رستوران خانه شیشه ای   -The Glass House

به عنوان یکی از بهترین رستوران ها در منطقه می باشد. خانه شیشه ای ترکیبی از یک محیط زیبا با منوی قابل توجه از غذاهای دریایی تایلندی است. در حالی که نام رستوران می آید از اتاق ناهار خوری آن، میتوان از نسیم خنک و صدای امواج دریا لذت برد. منو شامل غذاهای لذیذ مثل خرچنگ، صدف، سویا و ... است .  با وجود اینکه قیمت غذاها تا حدی بالاست، این رستوران یک مکان بسیار محبوب است، بنابراین بهتر است حتما قبل از سر زدن به آنجا، به صورت تلفنی رزو نمایید.

ساعت کاری : این رستوران از 11 صبح الی 12 شب می باشد.

 

کافه و بار کادیلاک - The Cadillac Café & Bar

این کافه و بار رستوران اصلی هتل موج در جاده ساحل می باشد. این رستوران برطبق دکوراسیون میامی ساخته شده است. منوی کافه و بار کادیلاک دارای انوع غذاها و نوشیدنی هایی با قیمت مناسبت و یک فضای آرامبخش و پرسنل مودب و باتوجه می باشد.  این رستوران محبوب همه افراد برای صبحانه ، ناهار و یک شام رمانتیک و نوشیدنی است. منوی این رستوران دارای انواع غذاهای امریکایی و بین المللی است .

کافه و بار کادیلاک همه روزه باز است.

آدرس: Wave Hotel, 310/2 Beach Road, South Pattaya

شماره تماس : 0577 841  3 (0) 66+

 

غذای دریایی و استیک ریم تالای -  Steak&Rim Talay Seafood

این رستوران در یکی از بهترین سواحل پاتایا واقع شده است. میزها بروری شن و ماسه قرار داده شده اند . دراین رستوران انواع غذاهای دریایی تازه از جمله: ماهی، میگو، خرچنگ ، خرچنگ دریایی و حتی استیک سرو می شود. منو شامل کاملا طیف گسترده ای از آماده سازی، از جمله ژاپنی، چینی، روسی و غربی است، اما این غذاهای تایلندی هستند که این مکان را در میان مردم محلی و گردشگران به طور یکسانی محبوب کرده اند. قیمت غذاهای این رستوران نسبتا ارزان هستند. توصیه ما به شما این است که حتما سری به آنجا بزنید.

این رستوران همه روزه از ساعت 10 صبح باز می باشد.

آدرس: Wong Amat Beach, Pattaya-Naklua Road Soi 18, Naklua

شماره تماس : 6375 842  3 (0) 66+