رستوران های بانکوک

تاریخ آخرین به روزرسانی : یکشنبه 06 اسفند 96
بانکوک پایتخت تایلند دارای انواع رستوران های گوناگون و غذاهای خوش طعم و متنوع برای هر نوع سلیقه ای مناسب است.
رستوران های بانکوک

رستوران ایسایا سیامی  - Issaya Siamese Club Restaurant

این رستوران  یک رستوران جذاب تایلندی است که در یک خیابان کوچک در نزدیکی جاده رامای چهارم پنهان است و حتی با یک نقشه می توان به آسانی آن را پیدا کرد. یک رستوران که  با افتخار در وسط یک باغ سبز خوش منظره قرار دارد. این رستوران یک خانه قدیمی با ایوان و پله های چوبی است که مجموعه جالب و بی نظیری را برای صرف ناهار و شام بوجود آورده است. جذابیت این رستوران ترکیبی از یک خانه موروثی، خدمات استثنایی و سرآشپز معروف آن است.

این  رستوران انواع غذاهای مخصوص تایلندی و شیرینیهای مخصوص را ارائه می دهد. ساعت کاری این رستوران از ساعت 11 صبح الی 3 بعداز ظهر 6 بعد ازظهر تا نیمه شب

آدرس: 4 Soi Sri Aksorn, Chuaphloeng Rd.

تلفن:  +66(0)2 672 9040-1


رستوران بو لان  -RestaurantBo.Lan

این رستوران برای سال های بسیاری به عنوان یکی از بهترین رستوران های تایلندی در بانکوک شناخته شده است. شهرت آن به دلیل بهترین رستوران غذاهای تایلندی در شهر بانکوک  می باشد، در این رستوران  می توان غذاهای طبخ شده با بهترین مواد اولیه را مشاهده کرد.

این رستوران شما می توانید انواع غذاهای محلی تایلند را صرف کنید که این غذاها را به ندرت در جاهای دیگر میتوان پیدا کرد. حتی خود مردم محلی تایلند نیز این غذاها و طرز پخت آنها را نمی دانند.

در این رستوران برای حمایت از کشاورزان محلی و طعم بهتر غذا از مواد اولیه ارگانیک و طبیعی استفاده  می شود. ساعت کاری رستوران از پنج شنبه تا یک شنبه ساعت 12 صبح الی 14:30 بعداز ظهر  سه شنبه تا یک شنبه 6 بعد ازظهر تا 1  نیمه شب

آدرس: 4 Soi Sri Aksorn, Chuaphloeng Rd.

تلفن:  +66(0)2 672 9040-1

رستوران ایت می Eat Me Restaurant -   

این رستوران ، ساختمان دو طبقه سفید رنگی است که توسط گیاهان بلند در گلدانهای بزرگی احاطه شده است. طبقه بالای رستوران بالکن قرار دارد که برای صرف شام می توانید از آن استفاده کنید و می توانید از آن بامبوهای سبز را مشاهده کنید و شنیدن صدای موسیقی لذت ببرید. دکوراسیون رستوران مدرن و ساده است. این محل بهترین مکان برای برگزاری جلسات کاری، شام عاشقانه و برگزاری مراسم جشن با دوستان  می باشد. 

در این رستوران انواع غذاهای مدرن بین المللی سرو می شود. همچنین انواع نوشیدنی ها و دسرها در این رستوران قابل ارائه می باشد. ساعت کاری این رستوران از 3 بعد ازظهر الی 1 صبح می باشد.

آدرس: 1/6 Pipat Soi 2, Convent Rd, Silom

تلفن: +66 (0) 2 238 0931

کافه استیو  Steve Café -

کلید موفقیت این کافه ترکیب چند عامل کلیدی است: رودخانه بزرگ بدون ساختمان های بلندی که منظره رستوران را از بین ببرد، هزاران ماهی نقره ای که در اطراف مردم در حال شنا کردن هستند و یک قایق قدیمی  و مهمترین چیز البته غذای این کافه است که از مواد تازه و باکیفیت تهیه می شوند.

غذاهای این رستوران از قبل آماده نیستند بلکه در زمان سفارش آماده می شوند، به همین دلیل پخت آنها مقداری طول می کشد. غذاهای این رستوران تایلندی و محلی است.

ساعت کاری این رستوران از11:30 صبح الی 11 شب می باشد.

تلفن: +66 (0) 81 868 0744

رستوران سنسی  -Sensi


رستوران خلاقانه ایتالیایی که به سبک خاصی تزئین شده است. همه آیتمهایی که برای مدرن بودن لازم است را در برمی گیرد. مهمانان مطمئن هستند که غذاهای معروف ایتالیایی را تجربه می کنند که به روشی  جدید و خاص  تهیه شده اند. این رستوران توسط یک زن و شوهر  ایتالیایی اداره می شود. یکی ازآنها سرآشپز رستوران است و دیگری سایر امور را به دست گرفته است.

در این رستوران انواع دسرهای لذیذ سرو می شود.ساعت کاری این رستوران از 6 بعد ازظهر الی نیمه شب می باشد.

آدرس: Narathiwas Soi 17 Yaek 5, Sathorn (the Soi runs down the side of the Bangkok University of Technology  

تلفن: +66 (0)2 117 1618