مراکز خرید بانکوک

تاریخ آخرین به روزرسانی : یکشنبه 06 اسفند 96
دنیای مرکزی بانکوک-Central World Bangkokمرکز خرید سنترال ورد یکی از هیجان انگیز ترین تجربه های خرید در بانکوک را به نمایش می گذارد. این مرکز خرید شامل انواع لب
مراکز خرید بانکوک

دنیای مرکزی بانکوک - Central World Bangkok

مرکز  خرید سنترال ورد یکی از هیجان انگیز ترین تجربه های خرید در بانکوک را به نمایش    می گذارد. این مرکز خرید  شامل انواع لباسهای با برند بین المللی، وسایل پیشرفته الکترونیکی، کتاب فروشیها، مبلمان، مواد غذایی، بانک ها، سالن های زیبایی، رستوران لذیذ و حتی یک زمین اسکی روی یخ می باشد.  این مرکز بسیاری از گزینه های وسوسه انگیز به شما پیشنهاد  می دهد و شما به راحتی می تواند نیمی از روز را بدون اینکه متوجه گذر زمان شود در آن صرف کنید. این مرکز خرید بی شک بزرگترین مرکز خرید تایلند می باشد که در بانکوک واقع شده است. این مرکز خرید همه روزه از ساعت 10 صبح الی 10 شب باز می باشد. 

مرکز خرید سیام پاراگون - Siam Paragon

سیام پاراگون در بین مردم بسیار محبوب است.  این  مرکز خرید میزبان مارک های بین المللی سطح بالا است، بزرگترین آکواریوم آسیای جنوب شرقی در آن واقع شده است. دارای 16 صفحه نمایش سینمایی و همچنین شامل گزینه های جامعی از غذاهای جهان است. در این مرکز بیش از 250 فروشگاه وجود دارد.

اگر شما به دنبال چیزهای لوکس و فوق العاده هستید بهتر است از سیام پاراگون دیدن نمایید. این مرکز خرید در 4 طبقه گسترده است. طبقه اول شامل انواع برندهای پوشاک و کفش می باشد که از آن می توان انواع برندهای هرمس، ورساچه، آرمانی، هوگو باس و... را نام برد.

در طبقه دوم و سوم می توان انواع ابزار آلات مربوط به تفریح و سرگرمی را یافت، سالنهای زیبایی، وسایل خانه و همچنین در این طبقات نمایشگاه ماشین قرار دارد.

طبقه چهارم دنیای فن آوری می باشد، همچنین رستورانها در این طبقه قرار دارد. این مرکز خرید همه روزه از ساعت 10 صبح الی 10 شب باز می باشد. 

آدرس: Siam BTS Skytrain station

مرکز خرید  ام بی کا -  MBK Shopping centre

افسانه ای ترین مرکز خرید بانکوک که در میان مردم محلی و گردشگران از محبوبیت بالایی برخوردارد است، هرروزه پر از بازدید کنندگان  داخلی و خارجی است. این مرکز خرید در هشت طبقه و بیش از 2000 فروشگاه توزیع شده است. فروشگاهها شامل لباس، خوراک، پوشاک، صنایع چرمی، چمدان، لوازم برقی، دوربین، لوازم تحریر و لوازم الکترونیک است. این مرکز در سال 1986 راه اندازی شد. در این مرکز گزینه های زیادی برای صرف غذا وجود دارد.

مرکز خرید سیام بانکوک - Siam Centre Bangkok

مرکز خرید سیام در ژانویه 2013 دوباره راه اندازی شد. این مرکز یک نوع متفاوت از تجربه خرید را به ارمغان می آورد. بیش از 200 مارک بین المللی و تایلندی از طراحان محلی امیدوار درخشان در آن وجود دارد.

این مرکز در محله سیام قراردارد و توسط یک راهرو سرپوشیده به مرکز خرید سیام پاراگون متصل می شود. تعداد زیادی از مارکهای شناخته شده تایلندی و بین المللی در این مرکز وجود دارد. ساعت کاری این مرکز خرید از 10 صبح تا 10 شب می باشد. 

آدرس: 979 Rama 1 Road, Pathumwan Bangkok, Thailand
  تلفن : +66 (0)2 658 1000بازار شناور تالینگ چان - Taling Chan Floating Market


این بازار چند کیلومتر خارج از بانکوک قرار دارد. می توانید نصف یک روز را بدون نیاز به راهنما در این محل بمانید و از صرف غذاهای دریایی در این محل لذت ببرید.

بازار شناور به طور یکسانی برای گردشگران و مردم تایلند غیر قابل مقاومت است.

 هر جا که بازار شناور آخر هفته وجود دارد مواد غذایی وجود دارد و به دلیل وجود مواد غذایی جمعیت آن منطقه افزایش می یابد. گاهی اوقات محبوبیت بعضی از این بازارهای آنقدر زیاد  می شود که دیگر بکر بودنشان را ازدست می دهند.

برای لذت بردن از فضای بدون چانه زدن بر سر قیمت، سعی کنید از خرید در بازار قایقهای شناور لذت ببرید. در این محل می توانید خریدهای ارزان قیمت انجام دهید. همچنین می توانید از ماساژ گرفتن در این محل لذت ببرید.