مکانهای دیدنی بانکوک

تاریخ آخرین به روزرسانی : جمعه 02 تیر 96
کاخ بزرگ (بانکوک) - (The Grand Palace)در بانکوک محلهای بسیاری وجود دارد که هر گردشگری باید از آنها دیدن نماید، شاید بهترین آنها برای شروع کاخ بزرگ بانکوک باشد.

کاخ بزرگ (بانکوک) - (The Grand Palace)

در بانکوک محلهای بسیاری وجود دارد که هر گردشگری باید از آنها دیدن نماید، شاید بهترین آنها برای شروع کاخ بزرگ بانکوک باشد. این کاخ اولین و مهمترین جاذبه گردشگری شهر بانکوک بشمار می آید.

در مجموعه کاخ شامل چندین ساختمان قابل توجه از جمله معبد بودا زمرد به (Phra Kaew) می باشد. از قرن بیستم پادشاهان تایلندی دیگر در این کاخ زندگی نکردند، اما مجموعه کاخ برای انواع جشنها و اعیاد استفاده می شود. کاخ مملو از آثار باستانی، تالارهای سلطنتی و معابد می باشد.

معبد بودا زمرد در یک گوشه ای از این صحن بیرونی واقع شده است. بارگاه مرکزی محل اقامت پادشاه بوده است و سالن ها برای انجام کسب و کار دولت مورد استفاده قرار می گرفتند.

تنها دو سالن پادشاهی برای عموم مردم باز است. بارگاه درونی محل اقامت پادشاه و دختران آن بوده است.

محله چینی ها

محله چینی های بانکوک یکی از جاذبه های توریستی این شهر محسوب می شود.  این محله در طول روز خلوت تر است و بعد از غروب آفتاب خریداران زیادی به سمت آن روانه می شوند. در این محله انبوهی از مغازه ها دیده می شود. این محله یکی از جاذبه های گردشگری است که نباید آن را از دست داد.

جاده خاو سان - (Khao San Road)

اگر بانکوک شهری که شرق و غرب تایلند را بهم وصل می کند این جاده محل این تلاقی است. جایی که در آن زیبایی های خیره کننده ای وجود دارد. با مسافران از هر گوشه ای از جهان مدرن، باشگاه بازی. شب هنگام این محل پر از رستورانها و کافه ها و جاذبه های زیادی برای گردشگران است.