مرکز خرید نوینسکی مسکو

تاریخ آخرین به روزرسانی : چهار شنبه 02 اسفند 96
مرکز خرید نوینسکی مسکو یکی از مراکز تجاری و خرید بزرگ در مسکواست که در باغ رینگ قراردارد و در سال 2004 میلادی افتتاح شد. در این مجتمع می توانید آخرین مد لباس، لوازم آرایشی،عطر، گوشی تلفن همراه، و ... را بیابید. به علاوه این مرکز دارای رستورانهای فرانسوی، ایتالیایی و امریکایی می باشد.
پاساژ نوینسکی مسکو

مراکز خرید مسکو

مردم مسکو عاشق خرید هستند و امروزه مسکو پر از مراکز خرید پر زرق و برق می باشد از آخرین مدها و طراحی لباس تا سوغاتیهای روسی. بسیاری از توریست هایی که با تورهای مسکو به این شهر سفر می کنند، تمایل دارند که به مراکز خرید ارزان در مسکو رفته و سوغات مسکو و یا اجناس مورد نظرشان را خریداری کنند. قیمت اجناس در روسیه معمولا مناسب است و می توانید در این شهر براحتی در مراکز خرید، اقدام به خرید کنید.

خبرخوب اینکه تمام برندهای بین المللی در بازارهای مسکو به طور فزاینده ای وجود دارد. صنایع دستی و سوغات روسیه را در مغازه های مسکو می توان یافت. مرکز شهر قیمتها نسبت به حومه شهر بالاتر می باشد. 

مرکز خرید نوینسکی

یکی از مراکز تجاری و خرید بزرگ در شهر مسکو می باشد که در باغ رینگ قراردارد و در سال 2004 میلادی در زمینی به مساحت 11 هزار مترمربع افتتاح شد. این پاساژ در سه طبقه می باشد. در این مجتمع سه طبقه ای وسیع شما می توانید آخرین مد لباس، جین، کفش، لباس ورزشی، گلفروشی، لوازم آرایشی، عطر، گوشی تلفن همراه، قهوه، چای، داروخانه، کلینیک دندانپزشکی و ... را بیابید. به علاوه این مرکز دارای رستورانهای فرانسوی، ایتالیایی و امریکایی می باشد.