مرکز خرید آی کیا مسکو

تاریخ آخرین به روزرسانی : چهار شنبه 02 اسفند 96
سه فروشگاه بزرگ آی کیا در سراسر مسکو با سرویس تحویل و خدمات مونتاژ مبلمان وجود دارد. این فروشگاه دارای بخشهای مختلفی از قبیل لوازم آشپزخانه، لوازم روشنایی، لباس، اشیاء طراحی داخلی، میز، تلویزیون، مبلمان، اسباب بازی ، لوازم نوزاد و ... می باشد.
مرکز خرید آی کیا مسکو

مراکز خرید مسکو

مردم مسکو عاشق خرید هستند و امروزه مسکو پر از مراکز خرید پر زرق و برق می باشد از آخرین مدها و طراحی لباس تا سوغاتیهای روسی. بسیاری از توریست هایی که با تورهای مسکو به این شهر سفر می کنند، تمایل دارند که به مراکز خرید ارزان در مسکو رفته و سوغات مسکو و یا اجناس مورد نظرشان را خریداری کنند. قیمت اجناس در روسیه معمولا مناسب است و می توانید در این شهر براحتی در مراکز خرید، اقدام به خرید کنید.

خبرخوب اینکه تمام برندهای بین المللی در بازارهای مسکو به طور فزاینده ای وجود دارد. صنایع دستی و سوغات روسیه را در مغازه های مسکو می توان یافت. مرکز شهر قیمتها نسبت به حومه شهر بالاتر می باشد. 

آی کیا

برند معروف جهانی که مفهوم راحتی و قیمت پایین یادآوری می کند. سه فروشگاه بزرگ آی کیا در سراسر مسکو با سرویس تحویل و خدمات مونتاژ مبلمان وجود دارد. این فروشگاه دارای بخشهای مختلفی از قبیل لوازم آشپزخانه، لوازم روشنایی، لباس، اشیاء طراحی داخلی، میز، تلویزیون،  مبلمان، اسباب بازی ، لوازم نوزاد و ... می باشد.