رستوران تالتار

تاریخ آخرین به روزرسانی : جمعه 02 تیر 96
رستورانها مسکو دارای رستورانهای بزرگ و معروفی است. در این شهر انواع غذاهای روسی، اروپایی و فست فود را می توانید امتحان کنید. هنگام اقامت در هتل های مسکو و یا گ

رستورانها

مسکو دارای رستورانهای بزرگ و معروفی است. در این شهر انواع غذاهای روسی، اروپایی و فست فود را می توانید امتحان کنید. هنگام اقامت در هتل های مسکو و یا گردش ئر سطح شهر، می توانید حسابی از خوردن غذاهای این شهر لذت ببرید. قیمت یک وعده غذا در مسکو نسبت به بسیاری از شهرهای توریستی اروپا مناسب تر است.

رستوران تالتار

اولین چیزی که توجه را به رستوران تالتار مسکو جلب می کند، فضای آن است. سقفهای بلند، ستونها و پنجره های قوسی شکل آن . فضای داخلی ترکیبی از هنر مدرن و کلاسیک است. مبلمان چرم، لوسر شیشه ای در وسط و یک پیانوی بزرگ سبک امپراتوری استالین یادآور می شود.

این رستوران طبقه پایین هتل رادیسون رویال مسکو است. تمام فضای رستوران به مهمانان احساس راحتی و آرامش القا می کند. اتاق وی آی پی برای 12 نفر مناسب است. این رستوران همچنین دارای تراس شیشه است. منوی رستوران شامل انواع غذاهای اروپایی، ژاپنی، اوکراینی و روسی است. غذاهای این رستوران شامل سالاد، پاستا، استیک و غذاهای دریایی است.

آدرس:Kutuzovsky Ave., 2/1, Moscow, Russia

هتل نزدیک به این رستوران ، هتل رادیسون رویال و هتل ویکتوریا  می باشد.